Ketvirtadienio vakarą namuose pasiekta pergalė

2024.05.02

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL čempionate – ketvirtadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 88:82 (31:21, 14:25, 23:20, 20:16) namuose įveikė Mažeikių „M Basket-Delamode“ ekipą.

Rungtynes panevėžiečiai atidarė rezultatyviu pirmuoju kėliniu, per kurį realizavo 6 iš 11 tolimų metimų ir susikrovė dviženklį pranašumą (31:21).

Antrajame ketvirtyje šeimininkų puolimas kiek pristojo, o tuo pasinaudojusi Mažeikių ekipa iki pertraukos ne tik ištirpdė deficitą, bet ir išsiveržė į priekį po Chauncey Collinso tritaškio paskutinę kėlinio sekundę (45:46).

Antroje rungtynių pusėje tęsėsi apylygė kova – po trečiojo kėlinio komandas skyrė 2 taškai (67:66). Per pirmus tris kėlinius Mažeikių komandai Giedrius Staniulis surinko 38 naudingumo balus.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui panevėžiečiai padidino savo persvarą iki devynių (81:72), bet prasidėjus paskutinei minutei pirmavo tik keturiais taškais (84:80).

Likus pusei minutės panevėžiečiai apsigynė, Vytenis Lipkevičius sumetė abi baudas (86:82), po pertraukėlės komandos apsikeitė klaidomis, o pergalę „7bet-Lietkabeliui“ įtvirtino dar du kapitono baudų metimai.

Paskutines reguliariojo sezono namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais gegužės 6 d., kai į Panevėžį atvyks Kėdainių „Nevėžis-Optibet“.