Naujienos

V.Černijus: ir mūsų kieme bus šventė – pergalės ateis

2017 12 23

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė nesėkmę, kai 69:75 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Vyriausiasis treneris Vitalijus Černijus atsirašė sirgalių, kurie itin gausiai užpildė „Cido“ areną – mačą stebėjo 5969 žiūrovai. Treneris pabrėžė didelį klaidų skaičių ir sakė, jog šventė į „Lietkabelio“ kiemą tikrai ateis.

„Sveikinu varžovus su sudėtinga pergale. Jie puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį. Matėsi, jog ekipa gali pridėti ir tai padarė reikiamu metu. Savo auklėtiniams dėkingas už kovą iki paskutinių sekundžių. Aš sakiau, kad mes turime taip gintis ne paskutines 4 minutes, bet visą mačą. Su tokia agresija ir atsidavimu reikia dirbti visas 40 minučių.

Vėl darome 20 klaidų – tai yra labai daug mūsų ekipai ir tokiam lygiui, kokį jie rodo. Kur paslaptis ir priežastys? Priežastys yra kelios. Pirmiausia, mes pametame koncentraciją, nekomunikuojame vieni su kitais, išmetame kamuolius į niekur, kur tarsi turėtų būti žaidėjas, bet jo nėra, nes kažkas padaro nereikalingą judesį. Reikia ties tuo dirbi. Kiekvienas turi branginti kamuolį. Kiekvienas mūsų žaidėjas yra labai stiprus individualiai ir jų tarpusavio sąveika yra labai didelė jėga. Tiesą sakant, didžiausias mūsų priešas esame mes patys. Jeigu save perlaušime, jeigu priversime tikėti vienas kitu ir išnaudoti stipriąsias savybes, vėl bus rezultatas. Tikiu, kad tai galime padaryti.

 Noriu atsiprašyti sirgalių dėl šio pralaimėjimo Kalėdų išvakarėse. Manau, kad ir mūsų kieme bus šventė. Bus pergalės – jos tikrai bus“, – sakė specialistas.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais sausio 2 dieną namuose prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

2021-2022: