Užtikrintai nugalėti „Šiauliai“

2017 10 01

Panevėžio „Lietkabelis“ į „Betsafe–LKL“ lyderių mūšį žengs taip ir nepatyręs pralaimėjimo kartėlio.

„Lietkabelis“ iškovojo ketvirtą pergalę šį sezoną 85:73 pranokęs galingai sezoną pradėjusius „Šiaulius“.

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse lieka dvi nepralaimėjusios komandos – „Lietkabelis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Jos akis į akį stos jau trečiadienį Panevėžyje.

„Lietkabelis“ buvo laikomas rungtynių su „Šiauliais“ favoritu ir neleido svečiams pirmauti nė karto.

Vis dėlto „Šiauliai“ nebuvo lengvas riešutėlis. Antrojo kėlinio pradžioje komandas skyrė tik du taškai, tačiau tuomet Darjušas Lavrinovičius pataikė dvitaškį, Adas Juškevičus – tritaškį, o sėkmingą atkarpą dviem taikliomis baudomis baigė Kšištofas Lavrinovičius.

„Lietkabelis“ atitrūko 35:27 ir daugiau nebesigręžiojo.

„Šiauliams“ koją kišo tritaškiai metimai – per antrą kėlinį pramesti visi penki, o rungtynes svečiai baigė pataikę vos 4 metimus iš 22, „Lietkabelis“ pataikė net 12 tolimų metimų iš 29.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui „Šiauliai“ po Donato Sabeckio dvitaškio priartėjo iki 7 taškų (53:60), bet atkarpą 14:2 laimėjęs „Lietkabelis“ atitrūko nebepavejamai.

K. Lavrinovičius buvo geriausias – pelnė 13 taškų. A. Juškevičius, Žanis Peineris ir Gary Taltonas pridėjo po 11 taškų, Gintaras Leonavičius surinko 9.

„Šiauliams“ 15 taškų pelnė Vytautas Šarakauskas, 11 – Rytis Pipiras, po 10 – Arminas Urbutis ir Šarūnas Beniušis.

„Šiauliai“ lieka penkti turnyro lentelėje – per keturis turus laimėjo du sykius.