Trys iš trijų: Kaune įveiktas Astanos klubas

2016 09 03

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų pasirengimo cikle pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris Kaune 75:62 (18:13, 21:13, 17:15, 19:21) pranoko Astanos „Astana“ komandą.

Susitikimą geriau pradėjo „Lietkabelis“, kuris po 6 iš eilės Kšištofo Lavrinovičiaus taškų atitrūko – 13:7. Netrukus skirtumas dar labiau šoktelėjo (15:7), bet kėlinys pasibaigė „Astana“ kiek priartėjus – 13:18.

Antrajame ketvirtyje Kazachstano ekipa deficitą sumažino iki minimumo (20:21), o sužaidus 6 minutes jau buvo priekyje – 25:23. Po Kazio Maksvyčio minutės pertraukėlės viskas apsivertė aukštyn kojomis – panevėžiečiai spurtavo 16:1 ir įpusėjus dvikovai jau turėjo dviženklį pranašumą – 39:26.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ visiškai kontroliavo situaciją. Varžovai bandė sumažinti atsilikimą, bet to padaryti jiems nepavyko. Priešingai, lietuviai dar šiek tiek padidino atotrūkį – 56:41.

Per paskutines dešimt žaidimo minučių vaizdas aikštelėje nepasikeitė – „Lietkabelis“ išlaikė dviženklį pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę 75:62.

Peržiūroje dalyvaujantis Lorenzo Williamsas per 15 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/6 metimai) ir 3 rezultatyviais perdavimais.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 13, Darjušas Lavrinovičius (17 min., 7 atk. kam.) ir Kšištofas Lavrinovičius po 12, Simas Galdikas 9 (12 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 8 (3 atk. kam., 4 rez. perd., 5 išprov. praž., 20 naud. bal.), Gintaras Leonavičius 7.

Astana“: Robertas Lowery 20, Leonidas Kaselakis 19 (8 atk. kam.).

Kitą draugišką susitikimą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 7 dieną, kai susitiks su Saratovo „Avtodor“.