Spurto rungtynių pabaigoje nepakako – Pasvalyje patirtas pralaimėjimas

2018 10 20

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/2) komanda, kuri išvykoje 81:87 (16:21, 16:16, 25:27, 24:23) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/4) krepšininkams.

Kiek sėkmingiau susitikimą pradėjęs „Lietkabelis“ prabėgus 2 minutėms pirmavo 9:4. Čia pat „Pieno žvaigždės“ spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį – 13:9. Šeimininkai pirmavo ir sužaidus pirmąsias 10 minučių – 21:16.

Antrajame ketvirtyje sužaidus pustrečios minutės pasvaliečiai pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 30:20. Čia pat „Lietkabelis“ atsitiesė – laimėjo atkarpą 12:1 ir išsiveržė į priekį – 32:31. Per likusį laiką taškus rinko tik svečiai, kurie pirmąją mačo dalį baigė labai tolimu Yannicko Franke’o tritaškiu, kuris leido susigrąžinti turėtą persvarą – 37:32.

Po ilgiosios pertraukos vėl kiek sėkmingiau startavo Pasvalio ekipa – 44:37. Greitai panevėžiečiai atsitiesė ir priartėjo iki vieno taiklaus metimo – 44:46. Viso kėlinio metu „Lietkabelis“ jeigu tik priartėdavo iki 2 ar 3 taškų, čia pat „Pieno žvaigždės“ rasdavo savo atsakymus ir neleisdavo varžovams išsiveržti į priekį. „Lietkabelio“ klaidomis pasinaudoję pasvaliečiai po trijų mačo atkarpų turėjo 7 taškų pranašumą – 64:57.

Lemiamą kėlinį „Pieno žvaigždės“ pradėjo trejomis sėkmingomis atakomis, kurios leido pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 70:57. Po minutės pertraukėlės „Lietkabelis“ atsakė 5 taškais – 62:70. Netrukus šeimininkai jau pelnė 6 taškus iš eilės – 76:60. Likus puspenktos minutės Gedimino Petrausko auklėtiniai kontroliavo situaciją (78:64), bet tada Gintaro Kadžiulio kariauna kilo į šturmą ir ėmė spausti varžovus, o tai davė vaisų – laimėta atkarpa 9:0 leido sugrąžinti intrigą – 73:78. Po Simo Jasaičio dar vieno tritaškio deficitas ištirpo iki 4 taškų – 76:80. 39-ąją minutę „Lietkabelis“ turėjo net galimybę išlyginti rezultatą, bet Vytenis Lipkevičius nepataikė laisvas iš toli, o Yannickas Franke’as pataikė tritaškį (85:79), taip išspręsdamas rungtynių baigtį.

„Pieno žvaigždės“Emmanuelis Omogbo 26 (10/14 dvitaškiai, 9 atk. kam., 37 naud. bal.), Ivaras Žviguras 15 (6 atk. kam.), Yannickas Franke’as ir Gytis Sirutavičius po 14.

„Lietkabelis“: Jamaras Wilsonas 21, Simas Jasaitis 14 (4/5 tritaškiai), Saulius Kulvietis 11 (5 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 10.