Naujienos

R.Butautas: išplėšėme pergalę charakteriu

2018 04 21

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris svečiuose 94:85 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas pasidžiaugė, kad žaidėjai parodė charakterį ir laimėjo mačą, nors išbarstė solidų pranašumą.

„Išplėšėme pergalę charakteriu. Žaidėme neblogai – kontroliavome rungtynių eigą, neblogai gynėmės, puolėme neblogai. Dar reikėtų pridėti, kad nežaidė mūsų abu įžaidėjai, kurie ir kuria visą žaidimą. Neblogai su šitomis pareigomis susitvarkė Peineris ir Velička. Kovingumo ir šalto proto mums dažnai pristigdavo mačų pabaigose, bet šįkart laimėjome. Esu susijaudinęs, nes paprastai tokius mačus pralaimėdavome. Reiškia, kad dabar dėjome žingsnį į priekį“, – sakė strategas.

– Jautėsi didelis komandos užsidegimas.

– Mes turėjome kelis pokalbius ir vyrai tai priėmė į širdį. Aiškinome, kad turime laimėti rungtynes ir kokybišką žaidimą rodyti, nes reikia ruoštis aktrintamosioms. Sakiau, kad nors ir nėra įžaidėjų, reikia žaisti tokiu stiliumi, kokį propaguojame. Džiaugiuosi, kad žaidėjai padarė išvadas. Pergalė buvo graži, nes nesulūžome ir neatidavėme pergalės.

– Galima sakyti, kad „Pieno žvaigždės“ jums parankus varžovas, nes nugalėjote jį visus keturis kartus?

– Nė viena komanda LKL nėra mums paranki. Manau, kad tai pasakys 9 treneriai iš 10. Lygis yra išsilyginęs. Čempionatas įdomus, nes kiekviename mače gali būti tariamų netikėtumų. Man nebūna netikėta, kai „Šiauliai“ laimi prieš „Juventus“.

2021-2022: