Pirmas ratas Europos taurėje baigtas nesėkme

2017 01 18

Nesėkmę Europos taurės turnyro „Top 16“ etapo F grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/2) klubas, kuris išvykoje 69:85 (14:27, 17:20, 21:22, ) nusileido Miuncheno „Bayern“ (3/0) krepšininkams.

Susitikimą geriau pradėjo „Bayern“ (6:0), o „Lietkabelis“ savo sąskaitą atidarė prabėgus beveik 3 minutėms, kai pataikė Benas Madgenas – 2:6. Šeimininkai dar pridėjo tritaškį (9:2), bet dvi sėkmingos panevėžiečių atakos leido priartėti – 6:9. Čia pat Vokietijos ekipa įmetė 6 taškus be atsako bei vėl atsiplėšė nuo persekiotojų – 6:15. Likus žaisti 3 minutes Alexas Kingas pataikė tritaškį ir komandas pirmą kartą skyrė dviženklis taškų skaičius – 18:7. Pasibaigus pirmajam kėliniui „Bayern“ užtikrintai pirmavo – 27:14.

Per pirmąsias dvi minutes į savąjį krepšį taškų nepraleidę svečiai sušvelnino atsilimimą (18:27), o po Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškio praraja tarp labiau sumažėjo – 21:29. „Bayern“ ilgai šeimininkauti varžovams neleido ir po 3 minučių atkarpos 13:0 įgijo rekordinę persvarą – 47:26. Likusį laiką produktyviau išnaudojo „Lietkabelis“, pelnęs 5 taškus ir kiek pagerinęs savo situaciją – 31:47.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 5 minutėms ekipas vėl skyrė 20 taškų (56:36), bet tritaškiais prapliupęs „Lietkabelis“ gerokai sumažino atsilikimą – 47:60. Iki kėlinio pabaigos „Bayern“ skirtumą padidino iki 17 taškų žymos – 69:52.

Paskutiniajame ketvirtyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai visomis išgalėmis bandė kabintis į rungtynes ir buvo sumažinę deficitą iki 14 taškų, tačiau labiau priartėti vokiečiai neleido, kurie įsirašė trečiąją pergalę antrajame turnyro etape.

„Bayern“: Nickas Johnsonas 17, Nihadas Djedovičius 14 (3/3 tritaškiai), Devinas Bookeris 11 (7 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 17 (3/4 tritaškiai), Kšištofas Lavrinovičius 11, Lorenzo Williamsas 9, Žygimantas Skučas 7 (5 atk. kam.).