„Pieno žvaigždės“ nutraukė pergalingą žygį namuose

2016 10 09

Panevėžio „Liekabelio“ (4/2) klubo pergalingas žygis namuose nutrūko sekmadienį, kai Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse 69:88 (16:21, 14:20, 18:29, 21:18) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/3) krepšininkams.

Startas. „Pieno žvaigždės“ toną rungtynėms davė jau nuo pat pradžių. Septintąją minutę pasvaliečiai pirmavo 19:6. Antrojo kėlinio viduryje skirtumas buvo išaugęs ir iki 41:26. Vis dėlto po pertraukos „Lietkabelis“ rimtai pagrasino „Pieno žvaigždžių“ persvarai priartėdamas 41:44. Bet negailestingas „Pieno žvaigždžių“ spurtas 12:0 padėjo tašką Panevėžyje (56:41).

Nežaidžia. Darjušas Lavrinovičius dar laukia savo debiuto „Lietkabelyje“. Dėl nugaros skausmų krepšininkas aikštėje nepasirodė. Tiesa, jau rungtyniav porą pastarųjų mačų praleidęs įžaidėjas Žygimantas Janavičius. Nežaidė kitas įžaidėjas Lorenzo Williamsas, kuris apsinuodijo maistu.

Baudų metimai. Pasvaliečiai laimėjo rungtynes metę vos 4 baudų metimus, pataikė 2.

Pataikymas.Pasvaliečiai puikiai pataikė iš toli – 43 proc. (9/21), o iš dviejų taškų zonos atakavo dar sėkmingiau – net 69 proc. (24/35). Tuo tarpu „Lietkabelis“ tritaškius mėtė pro šalį (5/24, 21 proc.), o iš dviejų taškų zonos taip pat nežibėjo – 42 proc. (14/33 proc.).

Sąskaita. Pasvaliečiai pasiekė 3-ąją pergalę per 6 susitikimus. Panevėžiečiai per tiek pat bandymų laimėjo 4 kartus.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 23 (6 atk. kam., 25 naud. bal.), Simas Galdikas 13, Benas Magdenas 8, Gintaras Leonavičius 7.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 20 (9 rez. Perd.), Justas Tamulis 15 (3/7 tritaškiai), Egidijus Dimša 14 (11 atk. kam., 27 naud. bal.), Osvaldas Olisevičius (7 rez. perd.) ir Andrejus Agafonovas (9 atk. kam.) po 13.