Per permainingos kovos nusileista „Žalgiriui“

2018 03 25

Pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (17/10) klubas, kuris išvykoje 72:85 (20:19, 25:20, 15:22, 12:24) nusileido Kauno „Žalgirio“ (24/3) krepšininkams.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova ir visą laiką priekyje buvo „Lietkabelis“, kuris keliskart pirmavo 5 taškais, bet po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pranašumas buvo minimalus – 20:19. Antrajame ketvirtyje vaizdas buvo panašus – svečiai kontroliavo situaciją ir „Žalgiris“ nuolat kvėpavo varžovams į nugaras. Truktelėti į priekį panevėžiečiams pavyko 18-ąją minutę po spurto 6:0 (45:37), o į pertrauką komandos išėjo „Lietkabeliui“ pirmaujant 45:39.

Po pasitarimo rūbinėje grįžę šalies čempionai ėmė žaisti aktyviau gynyboje ir sužaidus 5 minutes pasivijo varžovus – 50:51. „Lietkabelis“ dar laikėsi priekyje (56:51), tačiau Kevino Pangoso dvitaškis paskutinę sekundę leido „Žalgiriui“ pirmauti po trijų ketvirčių – 61:60.

Lemiamoje atkarpoje prabėgus kiek daugiau nei minutei Lorenzo Williamsas išlygino rezultatą (63:63), bet tada „Žalgiris“ pelnė 6 taškus be atsako ir taip truktelėjo į priekį – 69:63. Panevėžiečiai vėl buvo priartėję iki vieno tikslaus metimo (68:71), bet čia žalgiriečiai dar pridėjo 5 taškus iš eilės – 76:68. Per likusias kiek mažiau nei 3 minutes „Lietkabeliui“ panaikinti deficito nebepavyko.

„Žalgiris“: Kevinas Pangosas 24, Vasilije Micičius 16, Paulius Jankūnas 10.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 13, Lorenzo Williamsas, Donatas Tarolis ir Dominikas Mavra po 9, Žanis Peineris 8.