Paskutinėse reguliaraus sezono namų rungtynėse sutriuškintos „Pieno žvaigždės“

2017 04 23

Triuškinamą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa. Panevėžiečiai savo žiūrovų akivaizdoje 90:59 (26:13, 14:21, 23:10, 27:15) pervažiavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

Dvigubai. Jau nuo pat pirmojo kėlinio į priekį šovė aikštės šeimininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dvigubai – 26:13.

Kontrastas. Antrajame kėlinyje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis – jį 21:14 laimėjo „Pieno žvaigždės“, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis dar priekyje buvo „Lietkabelis“ – 40:34.

Atitolo. Po ilgosios pertraukos į priekį vėl šovė panevėžiečiai – aikštės šeimininkai laimėjo trečiąjį kėlinį 13-os taškų persvara (23:10) ir lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas – 63:44.

Formalumas. Ketvirtasis kėlinys klausimų apie nugalėtoją nekėlė – „Lietkabelis“ dar labiau padidino atotrūkį ir šventė triuškinamą pergalę – 90:59.

Komandinis žaidimas. „Lietkabelio“ gretose net 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18 (3/9 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 per. kam.), Darjušas Lavrinovičius 11, Gintaras Leonavičius (6 atk. kam.) ir Simas Galdikas 10.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 10, Nikita Balašovas ir Evaldas Žabas po 9, Osvaldas Olisevičius ir Egidijus Dimša (9 atk. kam.) po 8.