Naujienos

Namų maratono egzaminas – išlaikytas aukščiausiu balu ir dar su rekordu

2017 10 16

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį baigė namų rungtynių maratoną – šalies vicečempionai „Cido“ arenoje per 15 dienų sužaidė 5 susitikimus.

Artūro Štalbergo auklėtiniai laimėjo ketverias Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynes ir pergalingai startavo Europos taurėje.

LKL mačai buvo laimimi vidutiniu 14 taškų skirtumu. Įdomu tai, kad Europos taurėje prieš Jeruzalės „Hapoel“ susitikimas taip pat laimėtas 14 taškų persvara – 86:72.

Ypatingai stabilus buvo „Lietkabelio“ puolimas – visi penki mačai baigėsi įmetus panašų taškų skaičių: 85, 88, 87, 86 ir 83. Nė vienas varžovas neįmetė daugiau 76 taškų.

Džiugina ir sirgalių lankomumas – nors rungtynės ir buvo žaidžiamas itin dažnai, tai panevėžiečių noro palaikyti „Lietkabelį“ nesumažino ir pastarųjų penkių mačų lankomumo vidurkis siekia 3302,6 per susitikimą. Pagal šį rodiklį LKL „Lietkabelis“ rikiuojasi trečioje vietoje, į priekį praleisdamas tik Vilnių ir Klaipėdą.

Sirgalių palaikomas „Lietkabelis“ užfiksavo klubo rekordą – 7 pergalės iš eilės turnyro starte – absoliučiai geriausias rodiklis istorijoje. Pridėjus laimėjimą Europos taurėje, panevėžiečiai sezoną pradėjo 8 laimėjimais paeiliui.

Artimiausiu metu „Lietkabelio“ laukia dar rimtesni išbandymai: trečiadienį Miunchene bus žaidžiama prieš „Bayern“, o spalio 29-ąją Kaune laukia dvikova prieš titulą ginantį „Žalgirį“.

2021-2022: