Naujienos

N.Čanakas: džiaugiuosi tik patekimu į grupių etapą – žaidimas mane neramina

2019 09 30

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda FIBA Čempionų lygos atrankos atsakomajame mače 77:82 nusileido Nikosijos „Keravnos“, bet žengė į grupių etapą, nes pirmąjį susitikimą laimėjo 16 taškų persvara.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas po dvikovos buvo nusivylęs šiuo maču. Specialistas džiaugiasi tik patekimu į grupių etapą, tačiau auklėtinių parodytas žaidimas jį verčia sunerimti.

„Bandžiau paaiškinti žaidėjams, kad tai nebus lengvos rungtynės. Mes žengėme į aikštelę pernelyg atsipalaidavę. Tai, kaip žaidėme gynyboje per pirmus du kėlinius, tęsėme ir po pertraukos„ Keravnos“ yra patyrusi komanda ir jie žino, kaip pasinaudoti varžovų silpnybėmis. Mes patekome į grupių etapą, bet mane šios rungtynės labai nuvylė.

Kai atsilikome 16 taškų skirtumu, pradėjome žaisti žemu penketuku, keistis gynyboje. Taip pat pradėjome rungtyniauti energingiau, Lekūnas pelnė labai svarbius 6 taškus iš eilės. Vienintelis geras dalykas, kad patekome į kitą etapą, bet kiti dalykai buvo labai prasti ir mane jie labai neramina“, – pripažino N.Čanakas.

Panevėžio klubas varžysis vienoje grupėje su Ostendės „Filou“ (Belgija), Sasario „Banco di Sardegna“ (Italija), Strasbūro SIG (Prancūzija), Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija), Manresos „Baxi“ (Ispanija), Holono „Unet“ (Izraelis) ir Torunės „Polski Cukier“ (Lenkija).

2020-2021: