N.Čanakas: solidžiai sužaidėme 36 minutes

2018 11 13

Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“  klubas, kuris išvykoje 59:65 po atkaklios kovos nusileido titulą ginančiai Atėnų AEK ekipai su Jonu Mačiuliu.

Vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas apgailestavo, kad jo komanda pralaimėjo, nors pusketvirto kėlinio rodė kokybišką krepšinį ir turėjo galimybę nugalėti čempionus jų pačių tvirtovėje – OAKA arenoje.

„Turėjome galimybių laimėti. Solidžiai gynėmės 36 minutes ir kantriai žaidėme puolime. Pabaigoje pernelyg daug klydome ir prieš tokią komandą kaip AEK tai yra pražūtinga. Jie mus nubaudė. Mes nekontroliavome puolime atkovotų kamuolių, ypatingai prieš Hunterį. Taip pat teisingai nepanaudojome pražangų. Ketvirtajame kėlinyje neišpildėme žaidimo plano. Kiekvienas žaidėjas pradėjo po vieną spręsti problemas. Kadangi aikštelėje penki krepšininkai, tai pavirto į penkias klaidas. Pabaigoje pradėjome keistis ginamaisiais ir tai darėme prastai, todėl buvome nubausti. Turime pamiršti šias rungtynes ir ruoštis mačui „Betsafe–LKL“ pirmenybėse“, – sakė strategas.

Su 10 taškų rezultatyviausiai „Lietkabelyje“ žaidęs Dominikas Mavra apgailestavo dėl klaidų dvikovos pabaigoje.

„Buvo sunkus mačas. Žaidėme gerai 35–36 minutes. Pabaigoje nesugebėjome pelnyti taškų, mus išmušė iš ritmo. AEK turi gerų žaidėjų, kurie žino, kaip žaisti rungtynių pabaigą ir išnaudoti mūsų klaidas. Atvykome čia laimėti ir turėjome gerus šansus tai padaryti, bet, deja, nepavyko“, – kalbėjo kroatas.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais sekmadienį namuose prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.