Naujienos

LKL AKADEMIJA: išskirtinė galimybė tapti Lietuvos krepšinio dalimi

2016 11 18

Lietuvos krepšinio lyga siūlo neeilinę galimybę aukštųjų mokyklų studentams ir paskutinių klasių moksleiviams prisiliesti prie Lietuvos krepšinio ir kartu rūpintis jo gerove.

Jeigu krepšinio kamuolys buvo geriausia dovana, rungtynių stebėjimas – didžiausia šventė, o R. Javtoko dėjimas į 365 centimetrų aukščio krepšį motyvavo siekti aukštumų, šis pasiūlymas kaip tik Jums!

LKL AKADEMIJA kviečia Lietuvos krepšinio lygoje atlikti stažuotę ypatingai motyvuotus jaunus žmones, pasiryžusius Lietuvos krepšinį pakelti į dar aukštesnį lygį. 12–15 atrinktų dalyvių gruodžio mėnesį pradės 5 mėnesius truksiančią stažuotę marketingo, komunikacijos ir renginių organizavimo srityse.

„Ar man reikės virti kavą?“, „ar sėdėsiu ir nieko neveiksiu?“ – tokius ir panašius klausimus išmeskite į šiukšliadėžę. Atrinktų stažuotojų rankose atsidurs Lietuvos krepšinis. Gausite galimybę kurti ir įgyvendinti projektus klubams, ruošite komandų marketingo, komunikacijos ir renginių organizavimo privalumų ir trūkumų analizę, ieškosite problemų pašalinimo būdų. Ir tai dar ne viskas, stažuotojams bus išdalintos stipendijos, o geriausiai savo pareigas atlikusio jaunuolio laukia ir įspūdingas prizas.

Nebūkite tie, kurie sako, kad galima padaryti geriau – būkite tie, kurie padaro geriau.

Siųskite CV ir motyvacinius laiškus el. paštu info@lkl.lt iki lapkričio 30 d. Atrinktus kandidatus informuosime.

2021-2022: