Naujienos

„Lietkabelis“ pristato visiškai atnaujintą klubo logotipą

2016 08 01

Panevėžio „Lietkablelio“ organizacija žengė dar vieną žingsnį į priekį – šį kartą klubas pristatė visiškai atnaujintą logotipą.

Naujojo dizaino „Lietkabelio“ logotipo centre yra žnyplių formos krepšinio kamuolys, kurio viduryje – neatsiejama klubo identiteto dalis – energinga L raidė, primenanti klubo kilmę.

1964 metais klubas pavadintas tuo pačiu pavadinimu kaip ir viena didžiausių Panevėžio gamyklų, kuri sėkmingai vykdo savo veiklą iki šiol.

Neatsitiktinai pasirinktas angliškas komandos sutrumpinimas – „BC Lietkabelis“ ir miesto pavadinimo įtraukimas į logotipą. Žodžiai įprasmina klubo siekius varžytis ne tik nacionalinėse pirmenybėse, bet ir tarptautiniuose turnyruose bei taip garsinti miesto vardą.

Logotipe dominuoja trys pagrindinė klubo spalvos: bordo, balta ir auksinė.

„Logotipo atnaujinimas – tai natūralus klubo evoliucijos procesas, kuris simbolizuoja ir naują „Lietkabelio” gyvavimo etapą. Po 16 metų pertraukos Panevėžys ir vėl matys aukščiausio lygio krepšinio rungtynes, tad tinkamesnio laiko naujo logotipo pristatymui ir negalėjo būti. Logotipo kūrimui buvo pasirinktas minimalistinis dizainas, kuris jį daro dinamišku, aiškiu bei išsaugo klubo istorinį identitetą.

Džiaugiamės į Lietuvos krepšinį įnešdami dar vieną inovaciją – klubas turės ir alternatyvų logotipą. Atsižvelgiant į sparčiai augančią „Lietkabelio” sirgalių bazę, alternatyvus logotipas leis praplėsti atributikos pasiūlą bei atvers dideles galimybes ateityje rengiant įvairius marketinginius projektus“, – sakė „Lietkabelio“ marketingo direktorius Rokas Mickevičius.

„Lietkabelis“ artėjančiame sezone debiutuos Europos taurės turnyre ir varžysis Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL). Klubo vadovai ir vyr. treneris Kazys Maksvytis šiuo metu intensyviai vykdo sudėties komplektavimo darbus.

BC Lietkabelis logotipas(pirminis)

 BC Lietkabelis logotipas(antrinis)

BC Lietkabelis logotipas(alternatyvūs variantai)

2021-2022: