Naujienos

„Lietkabelio“ kovos FIBA Čempionų lygoje – per LRT

2018 10 01

Spalio 9-ąją prasideda naujasis FIBA Čempionų lygos turnyras. Kaip jame seksis Panevėžio „Lietkabelio“ klubui, sužinosite stebėdami tiesiogines transliacijas per kanalą LRT PLIUS ir portale LRT.LT.

Per LRT bus transliuojamos visos „Lietkabelio“ rungtynės FIBA Čempionų lygoje. O taip pat ir gegužės mėnesį vyksiantis finalo ketverto turnyras. 

Turnyre debiutuojantis Panevėžio „Lietkabelis“ turnyrą pradės C grupėje kartu su Bambergo „Brose“ (Vokietija), Nymburko ČEZ (Čekija), Atėnų AEK (Graikija), Fuenlabrados „Montakit“ (Ispanija), Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis), Dižono JDA (Prancūzija) ir Antverpeno „Giants“ (Nyderlandai)

Beje, AEK komandoje rungtyniauja Jonas Mačiulis, o ši ekipa gina FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtojos vardą.

 Reguliariajame sezone visos komandos sužais po 14 rungtynių. Po to vyks aštuntfinaliai, ketvirtfinaliai bei  finalo ketverto turnyras.

FIBA Čempionų lygos kovas komentuos Paulius Jakelis ir Vaidas Čeponis. „Šis turnyras kasmet stiprėja, šiemet jo lygis bus labai aukštas. Varžybose dalyvaus daugybė pajėgių Europos klubų. Tikiuosi, kad Panevėžio krepšininkai iškops į kitą turnyro etapą. Šį sezoną ypač solidžiai sukomplektuotas „Lietkabelis“,  sako V. Čeponis.

2021-2022: