Naujienos

K.Maksvytis: nesame super komanda su super biudžetu, todėl džiugina užimama antroji vieta

2016 12 11

Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienį problemų Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse Alytuje neturėjo – 87:67 sutriuškino „Dzūkiją“.

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis pasidžiaugė iškovotu tašku ir tuo, jog jo auklėtiniai LKL turnyrinėje lentelėje išsaugojo antrąją vietą.

„Teko pasinervinti. Akcentavome, kad alytiškiai labai gerai kovoja dėl kamuolių ir mes gerai žaidėme, bet statistiką kiek sugadino pabaigoje jų atkovoti trys kamuoliai. Atsipalaidavę nebuvome, nes nerungtyniavo Lukauskis. Smagu, jog pavyko padalinti visiems žaidimo laiką. Šį sezoną LKL visi mačai svarbūs, ypatingai išvykoje, todėl iškovotas taškas džiugina“, – kalbėjo strategas.

 – Gynyba turbūt likote patenkintas?

– Šiandien neblogai sužaidėme gynyboje. Žinoma, treneris niekada iki galo nebūna patenkintas gynyba ir klaidų buvo nemažai, bet varžovai įmetė tik 67 taškus. Nesame super komanda su super biudžetu, todėl džiugina užimama antroji vieta. Kiekvienose rungtynėse kovojame dėl taško.

– LKL pasiekėte jau 12-ąją pergalę. Ar tai geriausia komandos sportinė forma?

– Galime žaisti dar geriau. Nemanau, kad esame geriausios sportinės formos, bet nesužaidėme ir blogiausių rungtynių. Turėsime tarpušventį ir jis turėtų padėti pagerinti žaidimą.

2021-2022: