Naujienos

Į peržiūrą atvyksta amerikietis

2017 03 04

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda į peržiūrą pasikvietė 33 metų 196 cm ūgio Porterį Troupe‘ą. Su legionieriumi pasirašytas mėnesio trukmės kontraktas su galimybe pratęsti jį iki sezono pabaigos.

Amerikietis sezoną pradėjo Ostrovo „Stal“ klube, tačiau nusprendė jį palikti, nes buvo nepatenkintas savo vaidmeniu ir aikštelėje praleidžiamu laiku.

Lengvojo krašto puolėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijoje galintis žaisti P.Troupe‘as ketvirtąją vietą Lenkijos čempionate užimančioje ekipoje ant parketo praleisdavo po 18 minučių, įmesdavo 6,7 taško, atkovodavo 1,4 kamuolio ir atlikdavo 1,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo.

Nuo 2013 iki praėjusio sezono vidurio P.Troupe‘as rungtyniavo Targu Žiu „Energia“ komandoje, o tada persikėlė į Bukarešto „Steaua“ gretas, kur kartu žaidė su Simu Galdiku.

Rumunijos pirmenybėse su „Steaua“ apranga jis fiksavo 11,4 taško, 2,3 atkovoto kamuolio ir 3,4 rezultatyvaus perdavimo vidurkius per 31 žaidimo minutę.

FIBA Europos taurėje krepšininkas ant parketo praleisdavo po 35 minutes, įmesdavo 16,2 taško, sugriebdavo 3,6 kamuolio ir atlikdavo 4,3 rezultatyvaus perdavimo.

Į Lietuvą P.Troupe‘as atvyks jau šį savaitgalį ir debiutuoti Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) turėtų kitos savaitės susitikime Utenoje prieš „Juventus“ ekipą.

2021-2022: