Dvikovoje be dviejų aukštaūgių – pergalė prieš „Jekabpils“

2016 08 31

Antrąją pergalę pasirengimo cikle į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie dvikovoje namuose 101:86 (25:21, 26:30, 22:21, 28:14) pranoko Jekabpilio „Jekabpils“ klubą.

Šioje dvikovoje „Lietkabeliui“ negalėjo padėti Žygimantas Skučas ir Donatas Tarolis, kurie susidūrė tarpusavyje antradienio treniruotės metu. Ž.Skučui prireikė siūti ausį, D.Taroliui – akies voką.

Susitikimo pradžia šeimininkams susiklostė nesėkmingai – jie atsiliko 0:8. Panevėžiečiai greitai atsigavo po šalto dušo ir prabėgus 5 minutėms jau buvo prie pat varžovų (11:13), o netrukus ir pirmą kartą išsiveržė į priekį – 15:13. Savo spurtą „Lietkabelis“ tęsė ir toliau (20:13), o pirmasis kėlinys baigėsi esant priekyje 25:21.

Antrajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką ir dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, o sužaidus pusę mačo rezultatas buvo lygus – 51:51.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ sugebėjo kiek atitolti (62:58), bet „Jekabpils“ toliau lietuviams tolti neleido ir iki lemiamos atkarpos deficitą ištirpdė iki minimumo – 72:73.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė Kazio Maksvyčio auklėtiniams. Spurtas 12:2 leido pirmą kartą susikrauti dviženklę persvarą (85:74), kurios svečiai iki dvikovos pabaigos panaikinti nesugebėjo.

Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 18 (24 min., 12 atk. kam., 32 naud. bal.), Žygimantas Janavičius 16 (8/8 baudos metimai, 23 naud. bal.), Kšištofas Lavrinovičius (5 atk. kam.) ir Benas Madgenas po 12, Gintaras Leonavičius 8.

Jekabpils“: Janis Antropas 20, Robertas Stumbris 14, Edgaras Štelmaheris 10.

Kitas draugiškas rungtynes „Lietkabelis“ žais artėjantį šeštadienį Kaune su Astanos „Astana“.