Dramatiškoje kovoje – revanšas „Pieno žvaigždėms“

2016 11 26

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/3) klubas, kuris išvykoje 72:70 (11:18, 23:17, 19:18, 19:17) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5/8) komandą ir taip pasiekė revanšą už nesėkmę pirmajame rate.

Atsarginiai prasidėjusiose rungtynėse sužaidus 5 minutes „Lietkabelis“ pirmavo 7:6. Čia pat „Pieno žvaigždės“ laimėjo atkarpą 13:2 ir atitrūko – 18:9. Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškis padėjo svečiams kiek priartėti – 11:18.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai per beveik 2 minutes pelnė 6 taškus be atsako ir ištirpdė deficitą – 17:18. Vis dėlto Stepono Babrausko vedami pasvaliečiai vėl sugebėjo truktelėti į priekį – 26:19. Po truputį artėdamas Panevėžio klubas prieš didžiąją pertrauką turėjo tik 1 taško deficitą – 34:35.

Trečiajame kėlinyje toliau tęsėsi kova taškas į tašką ir pirmaujanti ekipa keitėsi labai dažnai. „Lietkabeliui“ 28-ąją minutę buvo pavykę atitrūkti iki 5 taškų (51:46), tačiau dvi paskutines minutes tiksliau sužaidė „Pieno žvaigždės“, todėl prieš lemiamą atkarpą švieslentė rodė lygų rezultatą – 53:53.

Ketvirtąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo puikiai žaisdamas gynyboje, kai per 3,5 minutės nepraleido nė taško, o pats pelnė 8 ir taip susikrovė persvarą – 61:53. Pasvaliečiai atkuto puolime ir atsakė lygiai tuo pačiu, taip atstatydami pusiausvyrą – 61:61. Panevėžiečiai svarbiu metu pelnė 5 taškus paeiliui – 66:61. Šeimininkai toliau kvėpavo varžovams į nugaras, o įtampa apogėjų pasiekė likus 10 sekundžių, kai likus 5 sekundėms Derrickas Low sumetė abi baudas – 70:71. Gintaras Leonavičius atsakė viena taiklia (72:70), o desperatiškas S.Babrausko metimas iš vidurio buvo labai netikslus.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 21 (5/8 tritaškiai, 8 atk. kam.), Derrickas Low 14 (7 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 12, Andrejus Agafonovas 10 (7 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 16 (5 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 13 (5 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 10 (11 min., 5 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 9.