Tvarkaraštis ir rezultatai

2019/2020 metų sezono Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynių tvarkaraštis:

2019-08-28 Panevėžio „Lietkabelis“ – Krasnojarsko „Jenisej“ (Draugiškos)
61:71
2019-09-02 Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (Draugiškos)
75:72
2019-09-06 Panevėžio „Lietkabelis“ – Južno „Chimik“ (Draugiškos)
72:68
2019-09-07 Panevėžio „Lietkabelis“ – Rygos VEF (Draugiškos)
84:75
2019-09-09 Panevėžio „Lietkabelis“ – Maskvos „Runa“ (Draugiškos)
97:75
2019-09-13 Panevėžio „Lietkabelis“ – Ventspilio „Ventspils“ (Draugiškos)
83:93
2019-09-16 Panevėžio „Lietkabelis“ – Saratovo „Avtodor“ (R.Sargūno taurė)
72:86
2019-09-17 Panevėžio „Lietkabelis“ –  Uogrės„Ogre“ (R.Sargūno taurė)
93:79
2019-09-21 Panevėžio „Lietkabelis“ – Prienų „Cbet“ (LKL)
74:61
2019-09-26 Nikosijos „Keravnos“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
55:71
2019-09-30 Panevėžio „Lietkabelis“ – Nikosijos „Keravnos“ (ČL)
77:82
2019-10-03 Utenos „Juventus“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
77:83
2019-10-06 Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
69:69
2019-10-09 Kėdainių „Nevėžis“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
91:68
2019-10-13 Panevėžio „Lietkabelis“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (LKL)
75:62
2019-10-16 Sasario „Dinamo“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
78:79
2019-10-23 Manresos „Baxi“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
76:70
2019-10-27 Panevėžio „Lietkabelis“ – Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (LKL)
91:73
2019-10-30 Panevėžio „Lietkabelis“ – Ankaros „Turk Telekom“ (ČL)
77:91
2019-11-05 Ostendės „Filou“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
80:66
2019-11-09 Klaipėdos „Neptūnas“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
78:74
2019-11-12 Panevėžio „Lietkabelis“ – Torunės „Polski Cukier“ (ČL)
98:83
2019-11-17 Panevėžio „Lietkabelis“ – Kėdainių „Nevėžis“ (LKL)
18.00 val.
2019-11-20 Strasbūro SIG – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
18.00 val.
2019-11-24 Panevėžio „Lietkabelis“ – Utenos „Juventus“ (LKL)
18.15 val.
2019-11-28 Panevėžio „Lietkabelis“ – Vilniaus „Rytas“ (LKL)
18.30 val.
2019-11-30 Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
17.00 val.
2019-12-03 Panevėžio „Lietkabelis“ – Holono „Unet“ (ČL)
18.45 val.
2019-12-07 Prienų „CBet“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
18.00 val.
2019-12-10 Panevėžio „Lietkabelis“ – Sasario „Dinamo“ (ČL)
18.45 val.
2019-12-14 Alytaus „Sintek-Dzūkija“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
18.30 val.
2019-12-17 Panevėžio „Lietkabelis“ – Manresos „Baxi“ (ČL)
18.45 val.
2019-12-22 Panevėžio „Lietkabelis“ – „Šiauliai“ (LKL)
18.00 val.
2019-12-28 Vilniaus „Rytas“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
18.00 val.
2020-01-02 „Šiauliai“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (LKL)
19.00 val.
2020-01-05 Panevėžio „Lietkabelis“ – Kauno „Žalgiris“ (LKL)
17.00 val.
2020-01-08 Ankaros „Turk Telekom“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
18.00 val.
2019-01-11 Panevėžio „Lietkabelis“ – Klaipėdos „Neptūnas“ (LKL)
18.00 val.
2020-01-14 Panevėžio „Lietkabelis“ – Ostendės „Filou“ (ČL)
18.45 val.
2020-01-22 Torunės „Polski Cukier“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
18.00 val.
2020-01-29 Panevėžio „Lietkabelis“ – Strasbūro SIG (ČL)
18.45 val.
2020-02-05 Holono „Unet“ – Panevėžio „Lietkabelis“ (ČL)
18.00 val.