Naujienos

Antradienio rungtynėse apsilankys gėrį skleidžiantys svečiai

2018 06 11

Jau antrą savaitę savanorių grupė iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV), Virdžinijos valstijos,  darbuojasi Panevėžio mieste.

Amerikiečiai atneša daug džiaugsmo vaikams ir jų šeimoms savanoriškai dirbdami labdaros ir paramos centro „Vilties arkoje“ rengiamose vasaros stovyklose vaikams. Svečiai iš už Atlanto veda dvi stovyklas: krepšinio bei muzikinę. Jose jauniesiems panevėžiečiams užtikrinamas turiningas užimtumas. Vaikai ugdo muzikinius gebėjimus, jie yra mokomi krepšinio įgūdžių, taip pat jie įgauna neįkainuojamo tarpkultūrinio bendravimo kompetencijų, mokosi bendrauti ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba.

 „Vilties arka“ bendruomenė bendradarbiauja su „Lietkabelio“ klubu, „Cido“ arena ir visuomet palaiko savo miesto krepšinio komandą. Organizacija įsitikinusi, kad toks bendradarbiavimas padeda pasiekti bendrų tikslų – Panevėžio miesto vaikus ugdyti atsakingais ir pilietiškais.

„Kadangi „Lietkabelis“ jau antrą sezoną iš eilės pasiekia lemiamas LKL kovas, antradienį su savanorių ir darbuotojų grupe triukšmingai palaikysime savo miesto kovą kovoje su „Neptūnu“, – teigė labdaros ir paramos centro atstovai.

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažajame finale „Lietkabelis“ serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0. Antrasis mačas vyks antradienį 18.35 val. „Cido“ arenoje.

2020-2021: