Antrą kartą šiame sezone nugalėti „Lietuvos ryto“ nepavyko

2018 04 26

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (20/14) klubas, kuris namuose 83:104 (27:24, 18:12, 18:40, 20:28) nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ (28/6) krepšininkams.

Nerezultatyviai prasidėjusios rungtynės greitai įsibėgėjo ir kėliniui įpusėjus Luko Aukštikalnio vedamas „Lietkabelis“ pirmavo 14:10. „Lietuvos rytas“ laikėsi koviniu atstumu, bet persverti rezultato neleido efektyvus „Lietkabelio“ puolimas – 24:21. Kėlinį pabaigė baudų metimais apsikeitę Vaidas Čepukaitis ir Loukas Mavrokefalidis – 27:24.

Antrajame ketvirtyje tęsėsi ta pati istorija – „Lietkabelis“ visą laiką laikėsi žingsniu priekyje, o šiam įpusėjus dar labiau truktelėjo į priekį po Donato Tarolio baudų metimų (38:31). Paskutinę kėlinio minutę perimtu kamuoliu pradėjo Arnas Velička, o „Lietkabelis“ išlaikė iniciatyvą savo rankose – 45:36.

Po ilgosios pertraukos žaidimas tarsi apsivertė aukštyn kojomis – „Lietuvos rytas“ suaktyvino tiek puolimą, tiek gynybą ir tai atnešė greitų divididendų – po Martyno Echodo baudų metimų svečiai išsiveržė į priekį 58:52. Ketvirčiui besibaigiant „Lietuvos rytas“ įgijo net dviženklę persvarą – 76:63.

Ketvirtasis kėlinys jau virto tik formalumu – palūžęs „Lietkabelis“ atsistiesti nesugebėjo, o skirtumas ir toliau tik augo, taip tik įtvirtindamas „Lietuvos ryto“ pergalę.

„Lietkabelis“: Lukas Aukštikalnis 12 (4 rez. perd.), Žygimantas Skučas ir Darjušas Lavrinovičius (7 atk. kam.) po 11, Žanis Peineris 10.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 19 (3/6 tritaškių, 5 atk. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 16 (8 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis 12, Travisas Petersonas 11, Benas Madgenas ir Martynas Echodas (5 atk. kam.) po 10.