Naujienos

Aiškūs varžovai BBL A grupėje

2015 09 08

Baltijos krepšinio lyga (BBL) pristatė 2015–2016 metų sezono formatą, kuriame iš pradžių dalyvaus 14 komandų. Lietuvai pirmame etape atstovaus trys Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubai.

Panevėžio „Lietkabelis“ pateko į A grupę, kur susitiks su dviem Latvijos ekipoms (Rygos „Barons“ ir Valmieros „Valmiera“), trimis Estijos klubais (Parnu „Parnu“, Raplos „Rapla“ ir Talino „Kalev“) bei Kėdainių „Nevėžiu“ iš Lietuvos.

Reguliarusis sezonas prasidės nuo spalio 13 dienos, o atkrintamųjų varžybų etape gali prisijungti dar penkios komandos.

„Šiauliai“, Ventspilio „Ventspils“, Utenos „Juventus“, Tartu „Rock“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ galės dalyvauti aštuntfinalyje, jeigu nepateks į kitą „FIBA Europe“ taurės etapą.

Į šešioliktfinalį iškops po penkias pirmąsias grupės komandas bei geriausia šeštąją vietą užėmusi ekipa. Jeigu kuris nors iš „FIBA Europe“ turnyre kovojančių klubų neiškris iki BBL reguliariojo sezono pabaigos – jį pakeis dvyliktoje ar dar žemesnėje vietoje likusi komanda.

Reguliariajame sezone ekipos po sykį susigrums namuose bei išvykoje. Tik „Barsy“ krepšininkai daugelį čempionato rungtynių žais varžovų arenose.

2021-2022: