Naujienos

A.Štalbergas įvertino T.Rimšos debiutą ir nuramino dėl S.Jasaičio traumos

2017 10 08

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pratęsė pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“), kai sekmadienį 87:69 nugalėjo Prienų–Birštono „Vytautą“.

Po dvikovos vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas pasidžiaugė, jog auklėtiniai buvo rimtai nusiteikę ir demonstravo solidų žaidimą visas 40 minučių. Latvis taip pat mano, kad nedidelę traumą patyręs Simas Jasaitis galės žaisti trečiadienį Europos taurės mače prieš Jeruzalės „Hapoel“.

„Sužaidėme gerą mačą, kurį kontroliavome visą laiką. Sugebėjome išrotuoti sudėtį ir niekas daug nežaidė minučių. Tai viena iš užduočių, nes trečiadienį mūsų laukia Europos taurė. Gavo minučių ir jauni žaidėjai. „Vytautas“ yra patyrusi ekipa ir tu negali prieš ją atsipalaiduoti, ką ir pažymėjau žaidėjams. Sakiau, jog privalome būti agresyvūs ir susikaupę. Jeigu mes atsipalaiduosime, mus nugalės“, – pažymėjo treneris.

– Ar dar turite rezervų?

– Mes turime 13 žaidėjų, kurie gali padėti komandai. Man svarbu, kad kiekvienas krepšininkas būtų pasiruošęs žaisti. Per pirmąsias šešerias rungtynes visi krepšininkai parodė norą, atsidavimą ir rungtyniavo gerai. Tai padėjo ekipai, susižaidimui ir man, nes galėjau lengviau dėlioti taktinius dalykus. Turime rezervų ir sezonas ilgas – visi turi būti pasiruošę.

– Kaip vertinate T.Rimšos pasirodymą?

– Jis padarė klaidų gynyboje ir leido Sinicai mesti du tritaškius, nors jis metikas ir reikia likti arti jo. Rimša puikiai dirba treniruotėse ir padeda kitiems tapti geresniais. Jasaitis buvo patyręs smulkią traumą ir Tomas gavo minutes.

– Ar S.Jasaitis galės žaisti prieš „Hapoel“?

– Manau, kad taip. Trauma nėra didelė, todėl jis galės pasirodyti ant parketo.

2021-2022: