Naujienos

A.Štalbergas: džiaugiuosi dėl į rinktinę kviečiamų žaidėjų

2017 11 12

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris svečiuose 88:81 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas pasidžiaugė, kad lemiamu metu deficitą turėję jo auklėtiniai nepasimetė ir šaltakraujiškai sužaidė paskutines minutes. Strategas taip pat laimingas dėl Vaido Čepukaičio, Ado Juškevičiaus, Kšištofo Lavrinovičiaus ir Žanio Peinerio, jog jie kviečiami žaisti rinktinėje per atrankos „langą“.

„Visada sunku žaisti prieš komandas, kurios turi daug metikų, ypatingai išvykoje. „Nevėžis“ pataikė sunkių metimų ir mes tam ruošiamės – kažkas pavyko, o kažkas – ne. Kšištofas prametė viską šiandien, jeigu būtų pataikęs kelis metimus, būtume anksčiau baigę mačą. Likome agresyvūs, likome susikoncentravę ir tai leido laimėti. Nepanikavome, kai atsilikome“, – kalbėjo latvis.

– A.Juškevičius pataikė svarbų tritaškį ir vėl buvo solidus. Kaip vertinate jo žaidimą?  

– Adas yra vienas iš žaidėjų, kuris atvykęs po rinktinės buvo emociškai tuščias. Jam reikėjo laiko išsivalyti galvą ir pastarąsias kelias savaites jis puikiai atrodo treniruotėse, dirba sunkai ir pasiruošęs būti lyderiu. Esu laimingas, kaip rungtyniauja Juškevičius ir tikiuosi, kad jis toliau tobulės.

–  Ar jūsų negąsdina, kad net keturi žaidėjai kviečiami į rinktinę?

–  Negąsdina manęs. Tai yra geras dalykas mums, nes mes paruošiame žaidėjus rinktinei. Tai reiškia, kad tie žaidėjai yra tam tikro lygio ir nusipelnė rungtyniauti rinktinėje. Tikiuosi, kad jie visi žais atrankoje. Vienintelis klausimas su Kšištofu ir jo sveikata. Tikiuosi, kad jis bus sveikas ir galės rungtyniauti.

2020-2021: