3:0 – keliaujame į LKL pusfinalį!

2017 05 06

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda žengė į Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pusfinalį, kai 83:67 (21:14, 26:21, 15:26, 21:6) nugalėjo Prienų – Birštono „Vytauto“ ekipą ir laimėjo seriją 3:0.

Pusfinalyje Kazio Maksvyčio auklėtiniai kovos su Vilniaus „Lietuvos rytu“. Serija startuos kitą sekmadienį sostinėje.

Kova. Abi komandos rungtynes pradėjo kovingai, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje geriau sužaidęs „Lietkabelis“ buvo priekyje – 21:14.

Atitolo. Antrajame kėlinyje kiek stipriau žaidė aikštės šeimininkai, kurie į visus varžovų antpuolius rasdavo atsakymą ir laimėję ketvirtį (26:21) prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 47:35.

Stilius. Po ilgosios pertraukos „Vytauto“ komandos žaidimas pasikeitė kardinaliai – svečiai pradėjo geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių ir pagal šią statistinę kategoriją priartėjo prie savo varžovų (22 atk. kam. prieš 28).

Priartėjo. Geresnė gynyba ir kova po krepšiu atsispindėjo ir rezultate: trečiojo kėlinio pabaigoje prieniškiai po ilgo laiko išsiveržė į priekį (59:61), o „Lietkabelis“ tik Beno Madgeno tritaškio su sirena dėka prieš lemiamą ketvirtį išsaugojo bent minimalų pranašumą – 62:61.

Susiėmė. Ketvirtajame kėlinyje „Vytautas“ pateko į duobę, o tuo pasinaudoję panevėžiečiai surengė atkarpą 21:4 ir įgavo saugų pranašumą (83:65).

Pusfinalis. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir trečiąją pergalę serijoje šventęs „Lietkabelis“ tapo paskutiniu pusfinalio dalyviu – 83:67.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 13 (0/5 tritaškiai, 5 atk. kam.), Žygimantas Skučas 12, Lorenzo Williamsas, Žygimantas Janavičius, Gintaras Leonavičius ir Benas Madgenas po 10, Darjušas Lavrinovičius 9.

„Vytautas“: Regimantas Miniotas, Tomas Delininkaitis, Laurynas Birutis ir Vytenis Lipkevičius po 10.