2:1: namuose pasiekta užtikrinta pergalė

2018 05 19

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtfinalio trečiajame mače Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose 92:68 (24:15, 30:14, 18:22, 20:17) sutriuškino „Šiaulius“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 2:1.

Susitikimą kiek geriau pradėjo „Šiaulių“ komanda, kuris prabėgus pusketvirtos minutės pirmavo 10:8. Tuomet „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 10:0 ir perėmė iniciatyvą – 18:10. Likus 14 sekundžių skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (24:14), kuris beveik nepasikeitė ir sužaidus pirmąsias dešimt minučių – 24:15.

Antrajame ketvirtyje sužaidus minutę komandas tebeskyrė tie patys 9 taškais (17:26), tačiau šeimininkų spurtas 12:0 leido susikrauti solidų pranašumą – 38:17. „Šiauliai“ sugebėjo kiek priartėti (29:46), bet savo dominavimą pirmoje mačo dalyje panevėžiečiai įtvirtino vėl atitrūkdami – 54:29.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – toliau kontrolę savo rankose laikė „Lietkabelis“, kuris neleido „Šiauliams“ net pagalvoti apie galimybę sugrįžti į rungtynes ir finalinė mačo sirena paskelbė užtikrintą LKL vicečempionų pergalę, kuri priartino prie pusfinalio.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Dominikas Mavra 16 (3/5 tritaškiai), Donatas Tarolis (5 atk. kam.) ir Simas Jasaitis (7 atk. kam.) po 12, Kšištofas Lavrinovičius 11, Lorenzo Williamsas 8 (7 rez. perd.).

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 24 (7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 19 (9 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 5.