„Vytauto“ trečią kartą įveikti nepavyko

2017 02 11

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (17/6) klubas, kuris namuose 63:69 (16:23, 13:19, 19:10, 15:17) nusileido Prienų–Birštono „Vytauto“ (12/11) krepšininkams.

Prieniškiai situaciją kontroliavo nuo pat dvikovos pradžios, o įpusėjus mačui turėjo dviženklį pranašumą – 42:29. Po pertraukos „Lietkabelis“ ėmė rungtyniauti aktyviai ir mažino deficitą, tačiau nei išlyginti rezultato, nei išsiveržti į priekį taip ir nepavyko.

Likus kiek mažiau nei 2 minutėms Lorenzo Williamsas tritaškiu galėjo išvesti į priekį panevėžiečius, bet nepataikė, o po savo pačių netaiklių metimų kamuolius sugriebę „Vytauto“ žaidėjai pelnė 4 taškus (67:61), taip palaidodami „Lietkabelio“ viltis išsigelbėti.

Panevėžiečiai žaidė be Mindaugo Lukauskio, o svečiai neturėjo Vytenio Čižausko ir Martyno Linkevičiaus.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 19 (3/6 tritaškiai), Kšištofas Lavrinovičius 11, Benas Madgenas 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Vytautas“: Saulius Kulvietis 20 (2/7 tritaškiai, 5 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 18 (25 naud. bal.), Artūras Valeika 16, Tomas Delininkaitis 8 (5 atk. kam.).