Naujienos

Vilniaus maratone prie R.Kaukėno paramos fondo prisijungė ir „Lietkabelio“ krepšininkai

2014 01 16

Jubiliejiniame, dešimtajame Vilniaus maratone tarp nesuskaičiuojamos gausybės dalyvių 4,2 km ilgio distanciją bėgo ir Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie prisijungė prie Rimanto Kaukėno paramos fondo inicijuotos akcijos „Bėkime ir aplenkime vėžį“.

„Lietkabelio“ komandą bėgime atstovavo 11 klubo narių – 9 žaidėjai bei 2 trenerių štabo atstovai. Kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondo komanda bėgantys Panevėžio klubo krepšininkai pradžiugino ir patį fondo įkūrėją, buvusį Lietuvos rinktinės narį Rimantą Kaukėną.

„Viena iš svarbiausių prevencijų prieš vėžį – sveikas gyvenimo būdas. Bėgimu maratone siekiame paskleisti žinią visiems, jog tai yra vienas iš būdų užkirsti kelią vėžiui.

Džiaugiuosi, jog Panevėžio „Lietkabelis“ prisidėjo prie tokios gražios akcijos. Esu labai dėkingas klubo organizacijai, žaidėjams ir treneriams – visiems, kurie prisijungė prie bėgimo šiandien.“

Galimybė prisijungti prie R.Kaukėno paramos fondo pozityviai nuteikė ir panevėžiečių klubo trenerį Gintautą Vileitą, kuris užtikrino, jog naujojo sezono metu komanda ras laiko panašioms iniciatyvoms.

„Mūsų tikslas ne tik žaisti krepšinį, bet ir parodyti gerąjį pavyzdį žmonėms. Norime kartas nuo karto užkrėsti aplinkinius gerais darbais, dalyvaudami panašiose akcijose.“

Iš viso bėgti kartu R.Kaukėno paramos fondo komanda užsiregistravo virš 130 bėgikų, tarp kurių buvo ir Lietuvos rinktinėje žaidęs panevėžietis Mindaugas Lukauskis, Kauno „LSU-Aisčių“ krepšininkės bei garsūs aktoriai ir dainininkai.

R.Kaukėno paramos fondas siekia padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Surinktos lėšos yra skiriamos naujų aparatų įsigijimui ir sergančių vaikų norams išpildyti.

Reportažas iš Vilniaus maratono, spauskite čia.

2021-2022: