Varžovų tritaškių krušą atlaikęs „Lietkabelis“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės LKL čempionate

2014 02 08

Pergalingų rungtynių seriją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pratęsė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai rungtynėse namuose – 85:77 (18:16, 21:11, 17:24,29:26) įveikę Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų tiksliais metimais ir, sužaidus pusė pirmojo kėlinio, minimalią persvarą turėjo šeimininkai – 10:9. Ketvirčiui artėjant į pabaigą, „Lietkabelis“ spurtavo susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 18:11. Tiesa, dzūkai kėlinį užbaigė sava atakų serija – 18:16.

Antrajame ketvirtyje po sėkmingo Ivano Neliubovo žaidimo bei keleto tritaškių metimų „Lietkabelio“ ekipa  inicijavo dar vieną spurtą ir pirmąją mačo dalį užbaigė pirmaudama dviženkliu pranašumu – 39:27.

Per pirmąją rungtynių dalį tik tu tritaškius pataikė „Dzūkijos“ krepšininkai atsigavo antroje mačo dalyje. D.Gvezdausko, M.Paliukėno bei P.Dambrausko pastangomis dviženklis „Lietkabelio“ pranašumas trečiojo kėlinio pabaigoje tapo vienženkliu – 56:51.

Ketvirtąjį kėlinį svečių krepšininkai pradėjo dar labiau priartėdami prieš Panevėžio ekipos – 60:57. Tiesa, į tritaškių konkursą pavirtęs ketvirtasis kėlinys buvo sėkmingesnis „Lietkabelio“ komandai, kuri atlaikiusi varžovų tritaškių krušą sugebėjo iškovoti pergalę – 85:77.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo rusas Ivanas Neliubovas, surinkęs 20 taškų (10 atk. kam.), 19 – pridėjo Darrickas Leonardas (9 atk. kam., 5 rez. perd.), 16 – įmetė Goranas Vrbancas, 14 – Ryanas Olanderis, 13 – Mantas Kazonas.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė Paulius Dambrauskas, pelnęs 22 taškus, 15 – pridėjo Eigirdas Žukauskas, 14 – Dainius Gvezdauskas, 12 – Martynas Paliukėnas.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ ekipa žais vasario 12-ąją dieną namų arenoje nuo 18:30 val. su „Šiaulių“ ekipa, tai bus Baltijos krepšinio lygos (BBL) mačas.