Naujienos

V.Černijus: viskas bus gerai – komanda žais, rezultatas bus

2017 12 19

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Europos taurėje nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui ir po devynių turų lieka su 4 laimėjimais ir puikiais šansais žengti į kitą etapą.

Vyriausiasis treneris Vitalijus Černijus išskyrė nesėkmės priežastis ir žadėjo, kad rezultatas bus geresnis – tik komandai reikia atsitiesti psichologiškai.

„Iškart pasakysiu, kad nesiteisinsiu, neaiškinsiu, kas teisus, kas ne. Antrą mačą iš eilės pirmą rungtynių dalį varžovams leidžiame įmesti per daug taškų. Prieš rungtynes kalbėjome, kad prasta koncentracija ir bet koks atsipalaidavimas priveda prie lengvų taškų.

Pirmą mačo dalį nepasakyčiau, kad gynėmės blogai, bet kai mums nuo galvos ėmė kamuolius… Visi kamuoliai, kurie galėjo atitekti tiek vienai, tiek kitai ekipai, buvo ne mūsų.  Sakiau, reikia rauti juos su mėsa, su krauju, kovoti dėl kiekvieno kamuolio ir žaisti kietai. Kai žaidžiame minkštai ir nekokybiškai, taip ir būna. Presingas irgi buvo per minkštas – visi save saugojo.

Išvadas daryti reikia, rankų nenuleidžiame, psichologiškai atsitiesi nelengva, bet viskas bus gerai – komanda žais, rezultatas bus“, – sakė V.Černijus.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais gruodžio 23 dieną namuose prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

2021-2022: