Užtikrintai žengta į KMT finalinį ketvertą

2019 02 13

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa atsakomajame „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio mače dar kartą įrodė pranašumą prieš Pasvsalio „Pieno žvaigždes“ ir žengė į finalinį ketvertą.

10 taškų pranašumą po pirmųjų rungtynių turėję panevėžiečiai neatsipalaidavo namuose ir sutriuškino svečius iš Pasvalio 104:79 (26:19, 24:21, 28:21, 26:18).

104 taškus pelnę panevėžiečiai pakartojo „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės rezultatyvumo rekordą, kurį šį sezoną užfiksavo Kauno „Žalgiris“.

„Lietkabelio“ gretose iš devynių registruotų krepšininkų net septyni pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai žaidė 19 taškų surinkęs Ike’as Iroegbu.

„Pieno žvaigždžių“ gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Tomas Lekūnas ir 14 pridėjęs Yannickas Franke.

Susitikimą kiek geriau pradėjo pasvaliečiai (10:4), tačiau slogiai startavęs „Lietkabelis“ surengė spurtą 16:2 ir perėmė rungtynių kontrolę – 20:12.

Nors antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ sugebėjo išlyginti rezultatą (33:33), „Lietkabelis“ sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą 17:4 ir nutolo nuo varžovų – 50:37.

Po ilgosios pertraukos pasvaliečiai pelnė penkis taškus be atsako ir priartėjo prie aikštės šeimininkų (45:50), tačiau nepasimetęs „Lietkabelis“ greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo net 17 taškų pranašumą (78:61).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas, kadangi sumuojant abiejų rungtynių rezultatus, „Lietkabelis“ turėjo jau 27 taškų persvarą. Jo metu svečiai iš Pasvalio intrigos atkurti nesugebėjo, o „Lietkabelis“ tik dar labiau padidino savo pranašumą.

„Lietkabelis“ buvo priverstas verstis be traumuotų Marko Čakarevičiaus ir Mindaugo Kupšo.

„Lietkabelis“: Ike’as Iroegbu 19 (5 rez. perd.), Žiga Dimecas 13 (5 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 12, Saulius Kulvietis (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Donatas Tarolis, Simas Jasaitis (6 rez. perd.) ir Stefanas Sinovecas (9 atk. kam.) po 11, Paulius Valinskas 9 (7 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 16 (5 atk. kam.), Yannickas Franke 14, Jay‘us Threattas (5 atk. kam., 4 rez. per.) ir Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) po 10.