Užtikrinta pergalė prieš „Skycop“

2019 02 09

Užtikrintai rungtyniavęs ir tritaškių ginklą naudojęs Panevėžio „Lietkabelis“ (13/8) pasiekė trečią pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“.

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 92:74 (22:19, 24:15, 29:23, 17:17) neturėjo problemų su Prienų „Skycop“ (7/15). Prienų ekipai tai – ketvirta nesėkmė iš eilės.

Šioje dvikovoje negalėjo dėl traumos žaisti Simas Jasaitis ir Mindaugas Kupšas.

Apylygiai komandos atrodė tik pirmajame kėlinyje – vėliau „Lietkabelis“ atitrūko. Skirtumas tapo dviženklis, o po ilgosios pertraukos perkopė 20 taškų ribą – 75:52.

Šeimininkai gerai išnaudojo tolimus metimus ir šiuo ginklu sunkino padėtį „Skycop“, solidžiai atrodė ir neseniai į Panevėžį atvykęs Ikenna Iroegbu, tad pergalė buvo pasiekta be didesnių problemų.

Šiose rungtynėse „Lietkabelis“ pataikė 15 iš 29 tolimų metimų (51 proc.). Prienų komandos taiklumas iš šios zonos buvo prastesnis – 5 iš 25 (20 proc.).

Žygimantui Janavičiui tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios sezono rungtynės „Betsafe–LKL“.

Prie pergalės 18 taškų pridėjo Paulius Valinskas (4/8 trit.), 17 – I.Iroegbu (6 rez. perd.), po 11 – Donatas Tarolis ir Marko Čakarevičius (3/6 trit.), po 9 – Saulius Kulvietis (3/5 trit.) ir Jamaras Wilsonas.

Prienų ekipai 19 taškų surinko Žygimantas Janavičius (5 rez. perd.), 15 – Martynas Gecevičius (5 rez. perd.), 12 – Vytenis Lipkevičius, 11 – Malcolmas Grantas, 10 – Arnas Labuckas, 7 – Darjušas Lavrinovičius (10 atk. kam.).