Naujienos

Užfiksuotas visų laikų „Cido“ arenos lankomumo rekordas

2017 06 01

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) finalo antrosiose rungtynėse užfiksuotas naujas visų laikų „Cido“ arenos lankomumo rekordas.

Pergalingas rungtynes prieš Kauno „Žalgirį“ stebėjo 6969 žiūrovai ir taip šešiais šimtais pagerintas iki tol buvęs „Lietkabelio“ lankomumo rekordas bei šiek tiek – visų laikų „Cido“ arenos rekordas.

2011 metais Europos čempionate Lietuvos rinktinės susitikimus su britais ir lenkais stebėjo po 6900 žiūrovų. „Lietkabelio“ susitikime daugiausiai sirgalių buvo ketvirtosiose pusfinalio rungtynėse prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ – 6369.

Universali „Cido“ arena su svarbių asmenų ložėmis, trečiu aukštu ir stovimais bilietais per krepšinio rungtynes gali sutalpinti kiek daugiau nei 7000 žiūrovų, todėl šį rekordą panevėžiečiai ir miesto svečiai gali pagerinti ir dar kartą – kad ir ketvirtosiose serijos rungtynės birželio 6-ąją, antradienį.

Atkrintamosiose „Lietkabelio“ namų mačus stebi vidutiniškai 4200 žiūrovų ir pagal šį rodiklį užimama tvirta antroji vieta.

2021-2022: