Utenoje patirtas pralaimėjimas

2018 04 07

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (18/11) klubas, kuris išvykoje 95:105 (14:23, 27:24, 27:28, 27:30) nusileido Utenos „Juventus“ (11/18) krepšininkams.

Traumų išretinta „Juventus“ vertėsi vos su 6 žaidėjais. Šeimininkai įspūdingai pataikė iš toli – tikslą pasiekė 15 tritaškių iš 20 (75 proc.).

Pirmajame kėlinyje situaciją kontroliavo „Juventus“ ekipa, kuri prabėgus 6 minutėms pirmavo 17:11. Nors „Lietkabelis“ priartėjo (14:19), bet per likusias 3 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 9 taškų deficitą – 14:23.

Panevėžiečių taškų badas nesibaigė – dar 2 minutės be taškų ir „Juventus“ įgijo jau dviženklį pranašumą – 29:14. Likus pusantros minutės uteniškiai pirmavo 14 taškų (47:33), bet per likusį laiką „Lietkabelis“ įmetė 8 taškus ir priartėjo – 41:47.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 2 minutėms „Lietkabelis“ išsiveržė į priekį – 50:49. Vis dėlto „Juventus“ sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą – 61:55. Po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 75:68.

Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus 3 minutes „Juventus“ vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 83:72. Simas Jasaitis pataikė tris iš eilės tritaškius, Žanis Peineris pridėjo vieną tolimą metimą ir „Lietkabelis“ ėmė kvėpuoti varžovams į nugaras – 86:88. Tuomet Dovis Bičkauskis pelnė 5 taškus iš eilės, Arvydas Šikšnius pridėjo tritaškį (96:86) ir per likusias 3 minutes „Lietkabeliui“ išsigelbėti nepavyko.

„Juventus“: Dovis Bičkauskis 30 (4/5 tritaškiai, 5 atk. kam., 9 rez. perd.), Arvydas Šikšnius 26 (7/9 tritaškiai), Mindaugas Kupšas 17 (6 atk. kam.), Karolis Guščikas 15 (5 atk. kam.), Simas Buterlevičius 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 29 (5 atk. kam., 35 naud. bal.), Lukas Aukštikalnis 17 (4/7 tritaškiai, 5 atk. kam.), Simas Jasaitis 15 (5/8 tritaškiai), Vaidas Čepukaitis 10.