Trečią kartą įveikti „Žalgirio“ nepavyko

2017 04 17

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (23/10) klubas, svečiuose 62:84 (18:19, 13:19, 16:23, 15:23) nusileidęs titulą ginančiai Kauno „Žalgirio“ (30/3) ekipai.

Susitikimą geriau pradėjo „Lietkabelis“ – 7:0. Nors žalgiriečiai priartėjo (4:7), bet tritaškius pataikę svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 18:8. Per likusias 3,5 minutės svečiai į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o patys pelnė 11 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau pirmavo – 19:18.

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir ėmė pirmauti, bet per 5 minutes neatsiplėšė – 25:24. Kiek vėliau šeimininkams pavyko pelnyti 5 taškus iš eilės ir taip truktelėti į priekį – 34:26. Likus 1 minutei ir 14 sekundžių Gintaras Leonavičius pasižymėjo dvitaškiu (31:38) ir per likusį laiką nė viena komanda nepasižymėjo.

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ buvo priartėjęs (36:40), bet 6 žalgiriečių taškai leido susikrauti dviženklę persvarą – 46:36. Svečiai 28-ąją minutę buvo priartėję (45:54), tačiau LKL čempionai laimėjo atkarpą 7:0 ir dar labiau atitrūko – 61:45. Per likusį laiką Lorenzo Williamsas įmetė dvitaškį – 47:61.

Lemiamą atkarpą panevėžiečiai pradėjo sumažindami deficitą – 51:61. Daugiau aikštės šeimininkai neleido varžovams artėti, o 36-ąją minutę įgijo 16 taškų pranašumą (72:56) ir panaikino bet kokią likusią intrigą.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 15 (15 min.), Brockas Motumas 12, Edgaras Ulanovas 11, Gytis Masiulis 9 (8 min.), Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis po 8.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas 18 (6/7 tritaškiai), Lorenzo Williamsas (5 rez. perd., 5 kld.) ir Donatas Tarolis po 10, Žygimantas Skučas 7.