Naujienos

Tęsiasi prekyba abonementais

2018 08 10

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas tęsia prekybą 2018–2019 metų krepšinio sezono abonementais namų rungtynes, vykstančias „Cido“ arenoje.

Dabar abonementus gali įsigyti visi Panevėžio klubo gerbėjai, ne tik ištikimiausi sirgaliai, kuriems buvo sudarytos išskirtinės sąlygos abonementus įsigyti iš anksto.

„Šis sezonas mūsų komandai bus itin įdomus – atsinaujinusi sudėtis, trenerių štabas, pirmąkart dalyvausime ir FIBA Čempionų lygos turnyre, kuriame laukia garsūs klubai ir atkaklios kovos. Krepšinis yra žaidžiamas ne dėl ko kito, bet dėl sirgalių, todėl kiekvienas „Lietkabelio“ aistruolis mums yra itin svarbus. Norime sukurti šventę Panevėžio miestui. Tikimės, kad mūsų žiūrovai bus šeštasis žaidėjas – skatiname įsigyti abonementus ir nuolat palaikyti visų mūsų komandą geriausiomis sąlygomis, būti komandos dalimi. Iki susitikimo „Cido“ arenoje!“, – skatino „Lietkabelio“ marketingo direktorius Lukas Grabauskas.

„Mums svarbus kiekvienas sirgalius – ir į rungtynes ateinantis su bilietu, ir su abonementu. Rungtynių būna visokių ir lengvesnių, ir sunkesnių, ir tokių, kuriose stebuklą sukurti padeda būtent audringas sirgalių palaikymas. Kuo jų daugiau, tuo palaikymas stipresnis, tuo daugiau jėgos ir įkvėpimo sunkiausiomis akimirkomis iš jų gauname mes, esantys aikštelėje“, – sakė Donatas Tarolis ir kvietė palaikyti savo komandą.

Naujojo sezono abonementų kaina – nuo 79 eurų. Skaičiuojama, kad per ateinantį sezoną „Lietkabelis“ sužais apie 30 rungtynių namuose. Tai reiškia, kad vienerių rungtynių bilietas įsigijus abonementą kainuos tik kiek daugiau nei 2 eurus. Net ir įsigijusieji brangiausią abonementą, kurio kaina 109 eurai, mačus galės stebėti dvigubai pigiau nei pirkdami bilietus į kiekvieną atskirai.

Sporto renginių mėgėjai gali rinktis įsigyti ir 2018–2019 metų sezono „Cido“ arenos „Sidabrinę“ narystę, kuri suteiks dar daugiau verčių. Narystės turėtojai visus ateinančio sezono sporto renginius arenoje stebės nemokamai, o per „Lietkabelio“ rungtynes jiems bus paruoštos specialios vietos prie krepšinio aikštelės parketo. Be to, narystę žyminčia kortele galima dalintis su šeimos nariais ar draugais. „Sidabrinės“ narystės kaina – nuo 79 eurų.

„Lietkabelis“ sezoną pasitinka ne tik atsinaujinusia sudėtimi, bet ir nauju šūkiu – #KasdienNorimeDaugiau.

Naujojo sezono abonementus ir bilietus į rungtynes galima įsigyti „Cido“ arenoje esančioje „Tiketos“ kasoje, internetu www.tiketa.lt arba tiesiog paspaudus ČIA.

Paskubėkite įsigyti, nes abonementai brangs!

Abonemento bilietą į abonementines korteles galėsite pasikeisti nuo rugsėjo 10 d. „Cido“ arenos kasoje.

2020-2021: