Naujienos

Pasirašyta ilgalaikė sutartis su M.Valinsku

2019 06 21

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas žvalgosi į ateitį, todėl pasirašė ilgalaikį kontraktą su Mariumi Valinsku, kuris šiuo metu lieja prakaitą su Lietuvos 20-mečių rinktine.

20 metų 187 cm ūgio gynėjas praėjusio sezono pabaigoje papildė „Lietkabelį“, kai jį paskolino Kauno „Žalgiris“. Marius puikiai užsirekomendavo treniruotėse ir iš karto įgavo vyr. trenerio Nenado Čanako pasitikėjimą.

„Marius – valingas ir tikslo siekiantis žaidėjas, turintis visas įžaidėjui reikalingas savybes. Pasirašėme ilgalaikę sutartį, bet tikimės, kad Marius jau artėjančiame sezone tarp svarbia komandos dalimi“, – „kklietkabelis.lt“ sakė „Lietkabelio“ direktorius Martynas Purlys.

M.Valinskas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) spėjo sužaisti aštuonerias rungtynes, iš kurių šešerios buvo atkrintamosiose varžybose. Per jas ant parketo praleisdavo po 8 minutes, įmesdavo 1,6 taško.

Praėjusiame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) M.Valinskas per 22 minutes pelnydavo po 10 taškų, atkovodavo 2,2 kamuolio, atlikdavo 2,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 9,6 naudingumo balo.

Šį tarpsezonį trenerį N.Čanaką ir gynėją Stefaną Sinovecą jau išsaugojęs „Lietkabelis“ primena, kad tęsiasi prekyba kito sezono abonementais ir sirgaliai palankiomis sąlygomis narystes gali įsigyti iki pat liepos 1 dienos.

2021-2022: