Naujienos

Sugrįžtame į Europos taurę

2020 06 15

Europos taurės turnyre kitą sezoną toliau matysime varžantis vieną klubą iš Lietuvos – į FIBA Čempionų lygą persikėlusį Vilniaus „Rytą“ pakeitė Panevėžio „Lietkabelis“.

„Lietkabelis“ į Europos taurę grįžta po dvejų metų pertraukos – šiame turnyre jis varžėsi 2016–2017 m. ir 2017–2018 m. sezonuose.

„Džiaugiamės, kad Europos taurės organizatoriai patvirtino, jog „Lietkabelis“ varžysis šiame turnyre. Klubas nebus naujokas šiame turnyre, nes dalyvaus trečią kartą, bet priimame tai kaip didelį iššūkį. Manome, kad tai padės pritraukti papildomų rėmėjų, o žaidėjams bei visam klubui bus didelis iššūkis, su kuriuo turėsime susidoroti. Dabar laukia sudėties komplektavimo darbai. Nors yra birželio vidurys, rinka yra pakankamai aktyvi. Stebime žaidėjus, deramės su jais ir artimiausiu metu paskelbsime apie komandos naujokus. Tikiuosi, kad galėsime išlaikyti ir ekipoje jau žaidusius krepšininkus“, – sakė „Lietkabelio“ direktorius Martynas Purlys.

Kitą sezoną turnyre taip pat varžysis šios komandos: Monako „AS Monaco“, Stambulo „Bahčešehir“, Bursos „Bursaspor“, Breso Burgo JL, Rišono „Maccabi“, Paryžiaus „Metropolitans 92“, Andoros „MoraBanc“, Nanteto 92, Antverpeno „Giants“, Podgoricos „Budučnost“, Liublianos „Cedevita Olimpija“, Frankfurto „Skyliners“, Brešos „Germani Leonessa“, Las Palmo „Gran Canaria“, Badalonos „Joventut“, Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“, Belgrado „Partizan“, Patrų „Promitheas“, Ulmo „Ratiopharm“, Bolonijos „Virtus“, Venecijos „Umana Reyer“, Malagos „Unicaja“ ir Kazanės „Unics“.

Burtai bus traukiami liepos 10 dieną. Reguliarusis sezonas tęsis nuo rugsėjo 30 iki gruodžio 16-os. „Top 16“ etapas startuos gruodžio 30-ąją ir tęsis iki vasario 3-osios. Ketvirtfinalio datos yra kovo 2–10 dienos, pusfinalių – kovo 16–24 dienos, o finalo serija tęsis nuo balandžio 6 iki 14 dienos.

2021-2022: