Naujienos

Startuoja projektas „Čempionai“

2014 11 04

Šiuo projektu „Lietkabelio“ klubas siekia atkreipti visuomenės dėmesį į šviesiausius Panevėžio miesto/rajono mokinius bei mokytojus ir motyvuoti juos siekiant didesnių aukštumų.

Projekto struktūra:

  • – Kiekvieną mėnesį bus renkami mėnesio mokiniai ir mokytojai Panevėžio miesto ir rajono mastu;
  • – Mokykla gali užregistruoti savo mokinius ir mokytojus užpildžiusi prisegtas anketas ir atsiuntusi jas elektroniniu paštu info@kklietkabelis.lt;
  • – Mokykla gali nominuoti vieną mokytoją ir vieną mokinį (-ę) už jų pasiekimus akademinėje veikloje, sporte, mene bei socialinėje veikloje (pvz.: socialinės veiklos dalyvis, mokyklos pirmūnas (-ė), mokytojas (-a) , parengęs (-usi) olimpiados nugalėtoją ir kt.);
  • – Kompetetinga komisija išrinks šauniausius mėnesio mokinius ir mokytojus;
  • – Išrinktieji „Čempionai“ bus pakviesti apsilankyti KK „Lietkabelis“ namų rungtynėse, kur ilgosios pertraukos metu bus apdovanoti padėkos raštais bei klubo suvenyrais. Apie nugalėtojus ir jų pasiekimus informuosime savo internetinėje svetainėje ir socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje.

Kviečiame jus aktyviai dalyvauti šiame projekte ir taip prisidėti prie jūsų mokyklos, miesto ar rajono garsinimo bei mokinių ir mokytojų skatinimo dar labiau tobulėti.

Atsisiųsti_registracijos_anketas

Vasario mėnesio čempionai

Kovo mėnesio čempionai

2021-2022: