„Siemens“ arenoje užtikrintai nugalėtas „Lietuvos rytas“

2017 09 27

Kol kas didžiausią pergalę šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“–LKL) sezone pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/0) klubas, kuris „Siemens“ arenoje 97:81 (30:17, 25:19, 27:19, 15:26) nugalėjo Vilniaus „Lieutvos ryto“ (2/1) krepšininkus.

Prabėgus 2 minutėms rezultatas dar buvo lygus (5:5), bet „Lietkabelio“ atkarpa 9:2 leido atitrūkti – 14:7. Sužaidus 6 minutes skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 19:9. Nors „Lietuvos rytas“ buvo priartėjęs (15:23), sėkminga kėlinio pabaiga leido panevėžiečiams susikrauti solidų pranašumą – 30:17.

Antrąją atkarpą „Lietkabelis“ pradėjo dar 9 taškais be atsako – 39:17. Sužaidus 5 minutes vilniečiai kiek atkuto – 24:41. Arčiau šeimininkams priartėti niekaip nepavyko, nes LKL vicečempionai kontroliavo situaciją ir įpusėjus mačui atotrūkis siekė 19 taškų – 55:36.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – „Lietkabelis“ kontroliavo situaciją ir prabėgus pusei kėlinio – 67:46. Gynyboje sėkmingai dirbę Artūro Štalbergo auklėtiniai varžovams neleido rinkti taškus, o patys po truputį didino persvarą, kuri 28-ąją minutę siekė jau 26 taškus – 74:48. Kšištofui Lavrinovičiui pataikius baudos metimą po trijų kėlinių „Siemens“ arenoje buvo tylu, nes „Lietkabelis“ triuškino varžovus – 82:55.

Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus beveik 4 minutes panevėžiečiai pirmavo 86:60, tačiau per vieną ataką 7 taškus pelnęs „Lietuvos rytas“ pradėjo spurtą 8:0 ir taip apkarpė deficitą – 68:86. Daugiau „Lietkabelis“ sostinės komandai artėti neleido ir užtikrintai sužaistas likęs laikas leido pasiekti užtikrintą pergalę išvykoje.

„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 20, Rokas Giedraitis 12, Travisas Petersonas (7 atk. kam.) ir Robertas Carteris (6 atk. kam.) po 11, Jimmy Baronas 10.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 20, Lorenzo Williamsas 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis (6 atk. kam.) ir Donatas Tarolis po 11, Kšištofas Lavrinovičius 9, Gary Taltonas 8.