Naujienos

Šiauliuose „Lietkabelis“ mėgins išvėngti šeimininkų antausio už pralaimėjimą LKL čempionate

2014 01 16

Šiaulių miesto arena antrąją dieną iš eilės alsuoja Baltijos krepšinio lygos (BBL) kovomis. Šiandien čia nuo 18 val. vietos „Šiaulių“ ekipa susikaus su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais.

Kerštas ir saldi pergalė. Tokios mintys tikriausiai sukasi galvoje Saulės miesto komandos strategui Gediminui Petrauskui. Būtent „Šiaulių“ klubas „nutraukė“ penkių iš eilės „Lietkabelio“ pralaimėjimų seriją LKL čempionate mače Panevėžyje – 77:81.

Tiesa, LKL batalijose šiauliečiams sekasi ne taip gerai kaip BBL pirmenybėse. Būtent tarptautiniame fronte „Šiauliai“ iškovojo keturias pergales ir patyrė tik vieną nesėkmę. Vakar dienos rungtynėse G.Petrausko auklėtiniai susitvarkė su estų „Parnu“ ekipa – 91:82.

„Lietkabelis“ paskutinį mačą BBL čempionate žaidė prieš tris savaites. Tąsyk tėvą naujajame stratego poste pavadavęs trenerio asistentas Mindaugas Brazys atvėdė panevėžiečius į pirmąją pergalę čempionate mače su „Liepaja/Triobet“ – 81:80. Tiesa, prieš tai Aukštaitijos klubas patyrė keturias nesėkmes.

B grupėje „Šiauliai“ užima pirmaujančias pozicijas. Tuo tarpu „Lietkabeliui“ pergalė leistų pakilti iš penktosios grupės vietos į ketvirtąją.

„Šiaulių“ – „Lietkabelio“ klubų susitikimą nuo 18 val. stebėkite tiesioginiame internetinės sporto televizijos „SportoTV.lt“ eteryje.

SportoTV.lt inf.

2021-2022: