Naujienos

Sezono uždarymo šventėje – palinkėjimai ir ypatingos dovanos treneriams

2016 05 09

Penktadienį Panevėžyje, pokylių namuose „Vasaris“, įvyko Panevėžio „Lietkabelio“ 2015–2016 metų sezono uždarymo šventė.

Šventinėje vakarienėje dalyvavo klubo pagrindiniai rėmėjai, vadovai, administracija, žaidėjai, treneriai ir jų antrosios pusės bei „Cido“ arenos vadovybė.

Kiekvienam krepšininkui klubas įteikė po įrėmintą nuotrauką atminčiai ir kvietė pasidalinti mintimis apie prabėgusį sezoną. Visi krepšininkai lyg susitarę teigė, kad „Lietkabelis“ yra auginti organizacija bei linkėjo jai sėkmės.

„Laikas ne po laiptelį žengti į priekį, o padaryti šuolį. To ir linkiu“, – po šio klubo marketingo direktoriaus Roko Mickevičiaus pasisakymo salėje nuskambėjo audringiausi aplodismentai.

Visus pralinksmino Jurica Žuža, kuriam simboliškai paskutiniam buvo įteikta atminimo dovana, kadangi kroatas baigė karjerą. Aukštaūgis padėkojo už metus, praleistus Panevėžyje, o paskutinius žodžius ištarė Kobes Bryanto stiliumi: „Mamba out“ bei padėjo mikrofoną ant grindų.

Iš „Lietkabelio“ prezidento Alvydo Bieliausko rankų vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis ir asistentas Gintaras Kadžiulis gavo bilietus į šią savaitę Berlyne vyksiantį Eurolygos finalinį ketvertą. Specialistai iš arti galės stebėti visas ketverias rungtynes.

 Susirinkusius savo dainomis džiugino Panevėžio jaunieji atlikėjai.

2021-2022: