Sezonas pradėtas pralaimėjimu Prienuose

2018 09 23

Nesėkme Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) startavo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa, kuri išvykoje 78:93 (23:25, 13:21, 18:21, 24:26) nusileido Prienų „Skycop“ krepšininkams.

Panevėžiečiams negalėjo padėti Suomijos rinktinei atstovaudamas traumą patyręs pagrindinis įžaidėjas Jamaras Wilsonas.

Susitikimą geriau pradėjo „Lietkabelis“, kai sužaidus 4 minutes pirmavo 11:4. Netrukus prieniškiai atsakė atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį – 15:11. Iki kėlinio pabaigos pirmaujanti komanda keitėsi po kiekvienos sėkmingos atakos, o Martyno Gecevičiaus tritaškis sulig sirena leido „Skycop“ po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėti 2 taškų persvarą – 25:23.

Antrajame ketvirtyje prabėgus 5 minutėms rezultatas dar buvo lygus (32:32), bet tada „Skycop“ laimėjo 3 minučių atkarpą 11:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį atotrūkį – 43:32. Įpusėjus dvikovai šeimininkai valdė situaciją – 46:36.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ buvo priartėjęs (39:48), tačiau čia pat prieniškiai atsakė savo tiksliomis atakomis – 53:39. Vos tik svečiai sumažino deficitą iki 10 taškų, čia pat „Skycop“ vėl atitolo ir po trijų kėliniu pirmavo 13 taškų – 67:54.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus pustrečios minutės Prienų klubas buvo įgijęs jau 18 taškų pranašumą – 75:57. „Lietkabelis“ kilo į lemiamą šturmą 34-ąją minutę, kai po spurto 8:0 praraja tarp komandų vėl buvo vienženklė – 72:81. Vis dėlto tai buvo viskas, ką Gintaro Kadžiulio auklėtiniai padarė šiose rungtynėse ir „Skycop“ išlaikė pergalę savo rankose.

„Skycop“: Mike’as Bruesewitzas 16 (5 atk. kam.), Martynas Gecevičius 15 (5/8 tritaškiai, 9 rez. perd.), Ovidijus Varanauskas, Mindaugas Lukauskis (6 atk. kam., 11 rez. perd., 29 naud. bal.) ir Kšištofas Lavrinovičius (13 min.) po 11, Darjušas Lavrinovičius 10 (16 min.), Austinas Ariansas 9 (3/3 tritaškiai).

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis, Dominikas Mavra (6 atk. kam.) ir Mike’as Morrisonas (7 atk. kam.) po 11, Mindaugas Kupšas (15 min.) ir Franas Pilepičius (3/6 tritaškiai) po 10, Paulius Valinskas (4/11 metimai) ir Donatas Tarolis (5 atk. kam.) po 8.