Naujienos

Sėkmės mūšyje su „Lietuvos rytu“ linki ir M.Popovičius

2017 05 21

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo istorinio pasiekimo – Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) finalo.

Šeštadienį Vilniaus „Lietuvos rytą“ įveikę panevėžiečiai serijoje pirmauja 2:1 ir į finalą gali žengti jau antradienį, jeigu tik laimės „Cido“ arenoje, kur šiame sezone nepralaimėjo vilniečiams nė karto.

Paramą „Lietkabeliui“ išreiškė ir buvęs Kauno „Žalgirio“ įžaidėjas Marko Popovičius. Jis linkėjo sėkmės savo buvusiems komandos draugams – Žygimantui Janavičiui bei broliams Lavrinovičiams.

„Sveiki. Aš esu Marko Popovičius. Noriu palinkėti puikių rungtynių prieš „Lietuvos rytą“, prieš mano buvusį trenerį Rimą Kurtinaitį. Noriu palinkėti viso ko geriausio buvusiems komandos draugams – Žygimantui, Kšištofui ir Darjušui. Jūsų laukia ypatingos rungtynės – pamėginkite sukurti istoriją. Mes esam broliai“, – tiesiai iš Zadaro sakė kroatas.

Atvykti į ketvirtąsias serijos rungtynes video kvietimais skatino ir žymūs panevėžiečiai sportininkai – penkiakovininkas Justinas Kinderis ir futbolininkas Vykintas Slivka.

Susidomėjimas „Lietkabelio“ ir „Lietuvos ryto“ dvikova yra didžiulis – pasibaigus šeštadienio susitikimui, internetu jau nupirkta tūkstantis bilietų. „Cido“ arenoje rengiamasi pardavinėti ir stovimus bilietus.

Gegužės 23-ąją, antradienį, susitikimas prasidės 17.45 val.

2021-2022: