Naujienos

Sekmadienio vakaras „Lietkabelio“ rungtynėse – geriausias pasirinkimas Panevėžyje

2019 10 26

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas kviečia sirgalius aktyviai palaikyti savo komandą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse sekmadienį su Alytaus „Sintek-Dzūkija“.

„Lietkabelio“ šokėjos paruošė ne tik savo šokius, kuriais džiugina kiekvienos minutės pertraukėlės metu, bet ir ypatingą programą, skirtą „Lietkabelio“ pristatymui.

Iš karto po „Lietkabelio“ komandos pristatymo, žaidėjai į tribūnas mes marškinėlius, kuriuos dovanoja „Perlo draudimas“. Būkite aktyvūs, tieskite rankas į viršų ir galbūt jums atiteks ši dovana. Jeigu nepavyks gauti marškinėlių, nenusiminkite – po kiekvieno kėlinio jūsų laukia žaidimai. Tapkite savanoriu ar gaudykite šokėjos metamą kamuoliuką ir laimėkite puikius „Kalnapilio nealkoholinio“ prizus, „Lietkabelio“ atributiką ar gardžią picą iš picerijos „Tik Pizza“.

Didžiosios pertraukos metu savo pasirodymą surengs puikiai pažįstama panevėžietė atlikėja Milda Kavaliauskaitė-Astraja.

Intrigos nestigs ant parketo, kadangi „Sintek-Dzūkija“ atvyksta su patyrusiu Artūru Jomantu, itin dideliu greičiu ir staigumu pasižyminčiu įžaidėju Pauliumi Danisevičiumi, taip pat buvusiais „Lietkabelio“ aukštaūgiais Gediminu Žalaliu ir Egidijumi Dimša. Neseniai dzūkus sustiprino ir LKL kovose praėjusiame sezone rezultatyvumu žibėjęs amerikietis Chauncey Collinsas.

Kitą dieną po mačo būtinai užsukite į „Lietkabelio“ oficialią feisbuko paskyrą ir galbūt rasite savo nuotrauką. Norite patekti į nuotraukų albumą? Pasipuoškite „Lietkabelio“ apranga, emocingai palaikykite komandą ir tikrai klubo fotografas Karolis Kavolėlis jus užfiksuos. Neturite atributikos? Ne bėda – jau dabar ją galite įsigyti internetu bet kada ir gauti tiesiai į namus. Spauskite čia ir pirkite jau dabar.

Sekmadienio vakarą kviečiame praleisti „Cido“ arenoje – kviečiame į krepšinio šventę 17.00 val.

2021-2022: