Naujienos

„Savas tarp svetimų“ projekto dalyvius suvienijo krepšinis

2016 04 14

Lietuvos krepšinio lyga šiuos metus paskelbė tolerancijos metais, o startavęs projektas #SavasTarpSvetimų padeda įprasminti lygos vadovų ir generalinio rėmėjo vertybes bei šio sezono tikslus. Projektas, pasitelkdamas krepšinio populiarumą siekia skleisti toleranciją bei užkirsti kelią neapykantos kurstymui visuomenėje.

Projekte jau dalyvavo „Žalgirio“, „Pieno žvaigždžių“, „Juventus“, „Lietkabelio“, „Šiaulių“, „Nevėžio“ ekipos, kurių krepšininkai per pristatymus vilkėjo specialius projekto marškinėlius, o juos lydėjo jaunieji krepšinio sirgaliai iš įvairių Lietuvos mokyklų: Šiaulių ,,Santarvės” gimnazijos, Kauno Panemunės pradinės mokyklos, Arkivyskupijos užsieniečių centro, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos.

„Manau jog rodome tikrai gerą pavyzdį visiems – tiek krepšininkams, tiek sirgaliams, tiek ir moksleiviams. Mokyklose vyrauja patyčios, diskrimancija, o vaikai šio projekto dėka įgauna naujos patirties ir kitaip žiūri į šiuos dalykus. Žinoma, jie taip pat gauna puikią progą iš arti stebėti stipriausių komandų kovas bei būti šalia garsiausių šalies krepšininkų. Tai neišdildomi prisiminimai visam gyvenimui“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Projektas kvies ne tik lankytis krepšinio rungtynėse, bet ir išreikšti savo mintis rašinių konkurse „Skirtingi, bet draugai“, laimėti puikius prizus socialinio tinklo „Facebook“ žaidimuose.

2021-2022: