S.Kulviečio karjeros mačas atvedė į pergalę

2019 02 02

Pastaruoju metu Panevėžio „Lietkabelio“ klube vykstančios permainos didelės įtakos komandos pasirodymams nepadarė – „Betsafe-LKL“ pirmenybėse buvo iškovota dar viena pergalė.

„Lietkabelis“ (12/8) savo namų arenoje 95:83 (23:21, 14:23, 34:20, 24:19) susitvarkė su „Šiauliais“ (3/18)

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečiai turėjo dviženklį pranašumą, tačiau Beno Griciūno vedami svečiai neleido varžovams per daug atitrūkti – 78:71. Per likusią kėlinio dalį šiauliečiai bandė priartėti, tačiau šeimininkai netrukus susigrąžino pranašumą (88:78). Per likusį laiką šiauliečiams pritrūko jėgų ir grįžti į rungtynes nebepavyko – panevėžiečiai mačą laimėjo 95:83.

Į pergalę Panevėžio krepšininkus vedė karjeros rungtynes sužaidęs Saulius Kulvietis. Šis surinko 25 taškus (5/6 tritaškiai) ir sukaupė net 34 naudingumo balus.

Panevėžiečių gretose taip pat debiutavo naujausias jų įžaidėjas Ikenna Iroegbu. Pirmajame savo mače Lietuvoje jis pelnė 14 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis – 25 (5/6 tritaškiai), Ikenna Iroegbu – 14, Mindaugas Kupšas – 12, Simas Jasaitis ir Žiga Dimecas – po 11

„Šiauliai“: Benas Griciūnas – 19, Karolis Lukošiūnas – 15, Evaldas Šaulys ir Cedrickas Bowenas – po 9

Dvikovą sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie jau po penkių minučių turėjo sukaupę dviženklį pranašumą – 16:5. Panašus skirtumas laikėsi ilgą laiką, tačiau ketvirčio pabaigoje šiauliečiai spurtavo 8:0 ir po pirmojo kėlinio „Lietkabelio“ persvara siekė vos du taškus – 23:21.

Antrojo kėlinio starte panevėžiečiai dar buvo priekyje, bet ketvirčiui įpusėjus svečiai rezultatą išlygino – 30:30. Tada iniciatyvą perėmė šiauliečiai – būtent jie išsiveržė į priekį ir solidžiai sužaidę antrą kėlinio dalį įpusėjus mačui jau šiauliečiai pirmavo 44:37.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai netruko grįžti į rungtynes ir rezultatą išlygino – 52:52. Panevėžiečiai daugiausiai S. Kulviečio dėka ir toliau išlaikė iniciatyvą savo rankose, kėlinio pabaigoje spurtavo ir likus žaisti vienam kėliniui pirmavo 71:64.