Naujienos

S.Jasaitis: po puikaus praėjusio sezono yra stimulas pasirodyti ne prasčiau

2017 08 18

Simas Jasaitis po dvejų metų pertraukos sugrįžo rungtyniauti į Lietuvą pasirašęs sutartį su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempione Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.

„Labiausiai pasiilgau brolių juokelių“, – apie pasirinkimo priežastis juokavo 35-erių puolėjas, kuris ne vienerius metus kartu su broliais Lavrinovičiais rungtyniavo Lietuvos rinktinėje.

S.Jasaitis pripažino, kad po praėjusio sezono Italijoje neturėjo daug pasiūlymų, todėl „Lietkabelio“ didelis parodytas noras jį įsigyti nulėmė sutarties pasirašymą.

„Po tokio sezono daug pasiūlymų nebuvo, o „Lietkabelis“ labai domėjosi. Norėjosi dar kažkur išvažiuoti, bet nenorėjau daugiau laukti kažko. „Lietkabelis“ praėjusiame sezone pasirodė puikiai. Dabar komanda taip pat surinkta gera ir galime pasiekti neblogų rezultatų

Praėjęs sezonas buvo sunkus. Nenoriu apie jį daug kalbėti – tiesiog žvelgiu į priekį “, – kalbėjo žaidėjas.

Labiausiai dėl S.Jasaičio sugrįžimo į Lietuvą apsidžiaugė jo šeima: „Pasitariau su šeima, bet sprendimą vis tiek priimu aš pats, nes aš žinau, kur man geriausia bus. Džiaugėsi šeima, jog būsiu arti namų.“

„Lietkabelio“ iškovoti LKL ir Karaliaus Mindaugo taurės sidabro medaliai privertė nustebti ir patį S.Jasaitį.

„Kažkiek nustebino toks pasirodymas. Negalvojau, kad bus taip gerai. Dabar toks impulsas, jog nepasirodyti blogiau nei praėjusiame sezone“, – teigė pašnekovas.

Įprastai lengvojo krašto puolėjo pozicijoje žaidęs S.Jasaitis „Lietkabelyje“ turės ir kitokį vaidmenį – dažnai bus naudojamas ir sunkiuoju kraštu, apie ką kalbėjo vyr. treneris Artūras Štalbergas. Dėl to pats krepšininkas problemų nemato.

„Žaisti sunkiuoju kraštu neturėtų būti problema, nes ir praėjusiame sezone bandžiau rungtyniauti šioje pozicijoje. Viskas bus gerai“, – įsitikinęs „Lietkabelio“ naujokas.

S.Jasaitis kreipėsi į sirgalius, iš kurių prašo dar didesnio palaikymo, kadangi jis yra neatsiejamas nuo gero žaidimo.

„Noriu, kad palaikytų mus ir į „Cido“ areną rinktųsi dar daugiau žiūrovų. Bus dar didesnis impulsas palaikyti, o mums, žaidėjams, palaikymas yra labai svarbus. Sirgaliai svariai prisideda prie pergalių“, – dėstė S.Jasaitis.

„Lietkabelis“ pirmąsias sezono rungtynes žais rugsėjo 19 dieną, kai LKL atidarymo mače priims Utenos „Juventus“ klubą.

2021-2022: